Vingio parke vyks „spalvotas“ bėgimas

Organizatorių nuotr.

Ruduo sostinėje prasidės spalvotai. Jau ketvirtą kartą vykstantis bėgimas „THE COLOR RUN“ šiais metais startuos rugsėjo 3-ąją dieną. Taigi Vingio parkas nusidažys visomis ryškiausiomis vaivorykštės spalvomis.

Šių metų 5 km bėgimas „THE COLOR RUN“ - organizuojamas pagal pasaulinę DREAM tematiką, kurioje bus dar daugiau svajonių.

Renginio organizatoriai visus kviečia dalyvauti: „Įženkite į pasaulį, kur viskas įmanoma, vienaragiai yra tikri, gali skristi tarp spalvų, o putų debesyse sugalvoti savo norą!“

Kuo įdomi spalvota 5 km trasa? Svajonių ir spalvų distancijoje dalyvius lydės muzika, putos bei dovanos festivalio zonoje.

Kas gali dalyvauti? „THE COLOR RUN“ tinka visoms amžiaus grupėms: tiek mažiems, tiek vyresniems.

Ką dar svarbu žinoti? „THE COLOR RUN“ yra laimingiausias, unikalus ir spalvingas 5 km bėgimas pasaulyje. Dabar šis bėgimas pritraukia vis daugiau dalyvių ir jau spėjo nuspalvinti daugiau nei 300 miestų bei daugiau nei 50 šalių.

Registracijos formą rasite čia.

30 peržiūrų birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.