Filipinų viešbutyje naktį aidėjo šūviai

BNS nuotr.

Vėlų ketvirtadienio vakarą šalia Filipinų sostinėje esančio „Resorts World Manila“ viešbučio pasigirdo šūviai. Kaip teigė vietinė televizija, žmonės iš greta vieno pagrindinių Filipino oro uostų įsikūrusio viešbučio „Resorts World Manila“ bėgo šaukdami.

Netrukus, pranešus apie nenustatytų asmenų šaudymą, viešbutis buvo izoliuotas, o už išpuolį atsakomybę iš karto prisiėmė „Islamo valstybė“.

„Po pertraukos ketinau grįžti į antrą aukštą, kai pamačiau bėgančius žmones. Kai kurie viešbučio svečiai sakė, kad kažkas sušuko „ISIS“, - DZMM radijui sakė viešbučio darbuotojas Maricelis Navaro.

Kaip vėliau pranešė policijos vadovas, per incidentą viešbutyje niekas nenukentėjo. Pareigūnų teigimu, vienas veikęs vyras šaudė ir padegė lošimų stalą viešbutyje esančiame kazino

Pareigūnai kol kas šio vyro nesurado, tačiau tikimybė, kad tai buvo teroristinis išpuolis - neatmetama.

4 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.