Vilniaus „Vytis“ pakilo į antrą Pirmos lygos vietą

Facebook.com nuotr., Jokūbas
Facebook.com nuotr.

Penktą pergalę per šešis turus antroje pagal pajėgumą Lietuvos futbolo I lygoje iškovojo sostinės „Vyčio“ klubas. Vilniaus futbolininkai 2:0 (1:0) palaužė į I lygą po sezono pertraukos sugrįžusius Tauragės „Tauro“ futbolininkus ir turnyre tarp 15 komandų pakilo į antrąją vietą.

Rungtynės prasidėjo nei vienai komandai neturint aiškios persvaros - abi komandos siekė kaip įmanoma ilgiau kontroliuoti kamuolį, kurti pavojingas atakas prie varžovų vartų, tačiau abiems ekipoms vis pritrūkdavo aštrumo bei tikslumo paskutinėse atakos stadijose - tiek vyčiai, tiek ir svečiai turėjo savo progų, bet smūgiai arba skriedavo šalia vartų, arba su jais nesunkiai susitvarkydavo abu vartų sargai. Vis dėlto, šeimininkai jau per teisėjo pridėtą pirmojo kėlinio laiką sugebėjo išsiveržti į priekį, kai tolimu smūgiu gražų įvartį pelnė šiuo metu puikioje sportinėje formoje esantis Mykolas Krasnovskis.

Antrasis kėlinys prasidėjo taip, kaip baigėsi pirmasis - šeimininkų įvarčiu. N. Misiukas galva numetė kamuolį arčiau vartų, kur jo jau laukęs T. Misiūnas gana nesunkiai pasižymėjo galva. Po antrojo įvarčio Vyčiai kiek nurimo, o tuo naudodamiesi Tauragės futbolininkai bandė regzti vis pavojingesnes atakas - vieną baudos smūgį užtikrintai atrėmė K. Čirba, dar keli „skersi“ perdavimai į baudos aikštelę nepasiekdavo savo adresatų. Rungtynėms visiškai einant į pabaigą Vyčiai dar turėjo kelis šansus galutinai „pribaigti“ rungtynes. T. Misiūnas, nei Leonardo, nei N. Misiukas iš gana patogių padėčių pasižymėti nesugebėjo, tad pergalė buvo iškovota dviejų įvarčių skirtumu.

Kitas Pirmos lygs rungtynes Vyčiai žais jau ateinantį sekmadienį, kai išvykoje susigrums su „Panevėžio“ rungtynes futbolininkais.

„Vytis“: K. Čirba; E. Mininas, R. Juška, H. Šidlauskas, L. Miščiukas (14' B. Lučiūnas); M. Krasnovskis, Leonardo, A. Vaskela. T. Misiūnas (88' T. Symulevič), P. Osauskas (73' A. Buinickij); N. Misiuk;

„Tauras“: J. Popiera; J. Meištininkas (46' M. Gintalas), E. Grigaitis (63' L. Danielius), L. Ankudinovas (82' A. Ankudinovas); K. Gečas, E. Mejeris (69' S. Shevchuk), A. Brokas, P. Kiselevskis, M. Venckus, K. Darchinian, J. P. Ndeki;

Įvarčiai: 45' M. Krasnovskis, 51' T. Misiūnas ( „Vytis“ )