Žmogžudžiui - 11 metų nelaisvės

BNS nuotr.

Šiandien Vilniaus apygardos teismas pateikė nuosprendį Antanui Vaitkaičiui, padariusiam kraupų nusikaltimą. 25-erių metų jaunuolis kaltinamas dėl žmogaus nužudymo ir jo kūno padegimo.

Teismas už tokiam nusikaltimą A.Vaitkaičiui skyrė 11-os metų laisvės atėmimo bausmę. Maža to, nukentėjusiesiems iš A.Vaitkaičio priteista 35 000 eurų neturtinės žalos. Taip pat priteistas beveik 1 000 eurų turtinės žalos atlygis.

Bylos duomenimis, incidento metu nusikaltimą padaręs jaunuolis buvo neblaivus, o alkoholį kartu su juo vartojo ir auka. Tyrimo metu taip pat paaiškėjo, kad nusikaltimo priežastis – žodinis konfliktas tarp A.Vaitkaičio ir E.L., kuris vėliau peraugo į muštynes.

Nužudytojo giminaitė Olga Meilienė po teismo verdikto teigė: „Atsėdės 11 metų, bet faktas, kad, kaip visi, išeis tikrai anksčiau ir gyvens. O kažkieno sūnus jau niekada negrįš – kaip galima atleisti tokį dalyką?“, – žurnalistams sakė nužudytojo Edgaro pusseserė.

Naujienų portalas vilniuje.info primena, kad 2015-ais metais balandžio 4-osios vakarą I.Zamenhofo gatvėje, Vilniuje, buvo nužudytas 24-erių metų E.L. Įvykio vieta - netoli garažų esanti gatvė, kur degė padangos. Ugniagesiai, atvykę į įvykio vietą – rado degantį žmogaus kūną.

2 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.