Savivaldybė suteiks galimybę stovyklauti socialiai remtiniems vaikams

Sostinės savivaldybė šiais metais žada prisidėti prie 110 vasaros stovyklų organizavimo, kurias specialiomis kainomis galės lankyti per 2 tūkst. socialiai remtinų vaikų.

Anot savivaldybės atstovės ugdymui Dianos Petkūnienės, Vilniuje ir daugelyje švietimo įstaigų šią vasarą veiks pramoginės, poilsinės, sveikatinimo bei ugdančios vaikų ir jaunimo stovyklos.

Vilniaus miesto savivaldybė stovyklas remia jau vienuoliktą kartą.

Šią vasarą net 49 stovyklos bus organizuojamos Vilniaus mokyklų patalpose. Mokiniams bus siūlomos sporto stovyklos – futbolo, stalo teniso, imtynių, regbio, krepšinio, gamtos pažinimo, turistinių, kūrybinių, muzikos ar edukacinių užsiėmimų. Be to, išvykos į miškus su skautais, senųjų amatų ir muzikiniai užsiėmimai bei speciali stovykla mergaitėms „Podiumas“.

2 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.