Vilniečiams ir miesto svečiams – daugiau stovėjimo vietų centre

BNS nuotr., Daiva Jokūbaitytė
BNS nuotr.

Puikios naujienos mėgstantiems važinėtis automobiliais. Sostinėje jau kitą savaitę, nuo birželio 4-osios, bus įrengta apie 130 naujų stovėjimo vietų aplink centrą – Maironio ir Alberto Goštauto gatvėse.

Anot SĮ „Susisiekimo paslaugos“ atstovės Modestos Gusarovienės: „Tikimės, kad papildomos stovėjimo vietos sostinės Senamiesčio prieigose paskatins vairuotojus savo automobilius statyti atokiau, o į patį Senamiesčio branduolį keliauti pėsčiomis ar dviračiu. Be to, taip jie sutaupys pinigų, nes stovėjimas šiose gatvėse - kur kas pigesnis“, – sakė atstovė.

Kokios naujovės bus Maironio gatvėje?

Šios gatvės atkarpoje tarp Kūdrų ir Subačiaus gatvių atsiras apie trisdešimt šešios naujos stovėjimo vietos. Be to, Maironio gatvė pateks į žaliąją rinkliavos zoną, kur nuo pirmadienio 8 val. ryto iki šeštadienio 18 val. vakaro automobilio parkavimas kainuos 0,30 euro už valandos stovėjimą.

Kokių pokyčių tikėtis Alberto Goštauto gatvių gyventojams?

Alberto Goštauto gatvės atkarpoje tarp Geležinio Vilko g. viaduko ir Žvėryno tilto papildomai bus įrengta net devyniasdešimt naujų stovėjimo vietų automobiliams. Ši gatvė pateks į geltonąją rinkliavos zoną, kur nuo pirmadienio 8 val. ryto iki šeštadienio 20 val. vakaro už valandos stovėjimą reikės mokėti 0,60 euro. Kaip pastebėti nauja įrengtas vietas automobiliams? Atkarpos bus paženklintos transporto priemonių stovėjimą leidžiančiais kelio ženklais bei informacinėmis lentelėmis.

Gera žinia, kad abiejuose gatvėse vairuotojai automobilius galės statyti pirmojoje eismo juostoje.

Naujienų portalas vilniuje.info primena, kad už transporto priemonės pastatymą galima mokėti grynaisiais parkomatuose arba naudojantis mobiliąja programėle m.Parking.

visuomenė automobiliai parkingas stovėjimoaikštejės Vilnius
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,839