Prie Baltojo tilto vyks piknikas

Organizatorių nuotr.

Sostinėje jau šeštąjį kartą vyks „Borjomi“ piknikas. Rytoj, birželio 8-ąją dieną, pievelėje prie Baltojo tilto nuo 18 val. miestiečiai ir svečiai bus kviečiami ragauti naujų skonių, klausantis nuotaikingos muzikos.

Puiki žinia, kad šiais metais lankytojai ne tik mėgausis Lietuvos BBQ kepėjų asociacijos ruošiamu maistu, bet ir galės pasiklausyti Jurgio Didžiulio atliekamos muzikos.

Anot renginio idėjos autorių, renginį įgyvendini paskatino noras padėti sostinės ir Vilniaus svečiams pajusti vasaros ritmą ir suteikti galimybę nuotaikingai praleisti laiką sostinės širdyje bei smagioje draugų kompanijoje paskanauti gardžių patiekalų. Šventės metu už maistą bus atsakinga Lietuvos BBQ kepėjų asociacija. Taigi galėsite skanauti mėsainių su „KITCHEN me” sausai brandinta, smulkinta jautiena. Organizatoriai tikisi, kad ketvirtadienį mėsainiais pavyks pavaišinti per 3000 lankytojų.

Maža to, „Borjomi“ piknikas rengėjai siūlo dalyvauti nuotraukų konkurse. Tam reikia pievelėje prie Baltojo tilto paruošti savo gardžiausio ir stilingiausio Pikniko „stalą“, jį nufotografuoti ir atsiųsti iki 3 nuotraukų į „Borjomi Lietuva“ „Facebook“ paskyrą. Geriausiai pasirodę laimėtojai bus paskelbti šio mėnesio pabaigoje „Borjomi“ bei „Kitchen me" „Facebook“ paskyroje.

7 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.