Avarijos Upės g. kaltininkams - 630 tūkst. eurų ieškinys

BNS nuotr.

Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentas miesto apygardos teismui pateikė 630 tūkst. eurų ieškinį, kuriame prašoma nurodytą sumą už įvykusią ekologinę avariją priteisti iš atsakingų uždarųjų akcinių bendrovių.

Nelaimė įvyko praėjusių metų gruodį, kuomet Upes gatvėje vykstančiose statybose trūko vamzdynas, o dėl išsiliejusių buitinių atliekų, atsivėrė smegduobė. Mokslininkai nustatė, jog nemaža dalis kanalizacijos nuotekų pateko į Nerį.

Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija praneša, jog ieškinyje neapdairiu darbu kaltinamos keturios įmonės: „Vilniaus rentinys“, „ARCHINOVA“, „Ribinis būvis“ ir „Statybos projektų ekspertizės centras“. Būtent jos ir vykdė administracinio pastato ir antžeminės automobilių saugyklos statybas Upės g. 21.

Prieš beveik mėnesį specialioji komisija nustatė, jog statytojas nesuderino veiksmų su nuotekų tinklo savininkais, ko eigoje statant atraminę sienelę buvo pažeista nuotekų sistema. Komisiją sudarė Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos darbuotojai.

9 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.