Vilniuje vieši Moldovos kariuomenės vadas

Šiandien sostinėje lankosi Moldovos kariuomenės vadas brigados generolas Igoris Cutie. Pastarąjį mūsų šalyje pasisvečiuoti ir aptarti aktualius klausimus pakvietė Lietuvos kariuomenės vadas Jonas Vytautas Žukas.

Šia proga ketvirtadienį (šiandien) prie Krašto apsaugos ministerijos (KAM) esančioje aikštėje bus rengiama svečio sutikimo ceremonija, vėliau jį priims Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas.

Moldovos kariuomenės vado delegacija taip pat lankysis Kaune esančioje Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje ir Rukloje dislokuotoje Mechanizuotojoje pėstininkų brigadoje „Geležinis Vilkas“, kur susipažins su šių vienetų pajėgumais ir veikla. Penktadienį Moldovos kariuomenės vado lauks paskutinis susitikimas - svečias viešės Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje.

Kaip teigia Krašto apsaugos ministerija, vizito metu tikimasi aptarti dvišalį bendradarbiavimą, jo vystymo perspektyvas bei Moldovos santykius su Europos Sąjunga, NATO ir Rusija. Lietuvoje viešintis generolas bus supažindintas su saugumo situacija mūsų regione, informacinių grėsmių analize, Lietuvos kariuomenės pajėgumais ir jų vystymo planais, karinio rengimo ir mokymo pajėgumais.

4 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.