Vilniaus darželiuose didinamas auklėtojų skaičius

BNS nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybė informavo, kad nuo rudens sostinės darželiuose dirbs daugiau auklėtojų. Planuojama, kad nuo rugsėjo 1-osios papildomai bus priimti 856 darbuotojai. Toks skaičius leis, kad darželių grupėse dirbtų net po tris ugdymo specialistus.

Be to, šis naujas pokytis padės papildomai sukurti 700-tus vietų sostinės darželiuose, vadinasi, trumpės ir norinčių patekti į darželį eilės.

Gera žinia, kad pertvarkant darželių sistemą yra numatyta lopšelio grupėse vaikų skaičių padidinti iki 18, o darželiuose iki 23.

Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas pridūrė, kad dėl šių pokyčių neturi nukentėti ugdymo kokybė. „Todėl ir priėmėme sprendimą jau nuo rugsėjo visose sostinės darželių grupėse įsteigti po papildomą ikimokyklinio ugdymo pedagogo etatą. Tai leis dar daugiau dėmesio skirti kiekvienam ugdomam vaikui ir tuo pačiu racionaliai panaudoti sukurtą ikimokyklinio ugdymo infrastruktūrą“, – sakė sostinės vicemeras.

Maža to, 2018-ais metais planuojama pastatyti ir 5 naujus darželius Pilaitės, Pašilaičių, Verkių ir Lazdynų seniūnijose ir 12 priestatų prie jau veikiančių darželių Pašilaičių, Justiniškių, Karoliniškių, Šeškinės, Fabijoniškių, Antakalnio, Žirmūnų ir Verkių seniūnijose.

Naujienų portalas vilniuje.info primena, kad nuo šių metų rudens bus skiriama 100 eurų kompensacija kiekvieną mėnesį už vaiką, kuris negavo vietos valstybiniame Vilniaus darželyje.

Šiais metais sostinės darželius papildys apie 28 tūkstančius darželinukų.

21 peržiūra birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.