Bijantiems uodų – gudrūs gynybos būdai

pixabay.com nuotr.

Vasarą jau pradeda įsibėgėti. Tačiau tenka džiaugtis ne tik karštais ir tropiniais karščiais, bet ir kęsti vakarais ypač aktyvių uodų „bičiulystę“.

Žinoma, ieškome cheminių priemonių vaistinėse, konsultuojamės su medikais, tačiau vis dėlto patikimiausi – natūralūs metodai „kovojant“ su uodais.

Stebitės, kodėl Jus uodai puola, o greta sėdinčio draugo – ne. Toks vabzdžių pasirinkimas – turi paaiškinimą. Mokslininkai teigia, uodai nemėgsta B grupės vitaminų kvapo, todėl manoma, kad žmones, kurių organizme šių vitaminų nestinga, uodai gelia kur kas rečiau.

Be to, uodai itin mėgsta šviesiaplaukius ir mėlynakius, todėl juos renkasi kur kas dažniau, negu tamsiaplaukius ir tamsesnių akių žmones.

Siūlome pasigaminti natūralią priemonę, kuri padės apsisaugoti nuo uodų. Kaip tai padaryti? Apie dvidešimt eterinio aliejaus lašų įlašinkite į stiklinę su vandeniu. Tada šį tirpalą supilkite į purkštuvą. Galiausia, šia priemone išpurskite savo kambarį. Garantuojame, kad uodai pajutę tokį aromatingą kvapą – išsilakstys tuoj pat.

Trys liaudiškos priemonės – atbaidyti vabzdžius:

1. Vabzdžiai nemėgsta tabako dūmų, valerijono arba kamparas kvapo.

2. Uodų nemėgstamų eterinių aliejų, todėl jų drąsiai galite įlašinti į laužą ir tikrai išvengsite uodų viešnagės.

3. Apsisaugoti nuo uodų, vakarojant prie laužo, galima į jį įmetus kadagių spyglių.

5 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.