„ArtVilnius2017“ parodoje mirė vyras

BNS nuor.

Šį savaitgalį „Litexpo“ parodų rūmuose vykusi meno šventė „ArtVilnius2017“ neapsėjo be nemalonių įvykių. Šeštadienį parodoje netikėtai mirė vyras.

Policijos teigimu, pranešimas apie nelaimę gautas vidurdienį. Nors atvykę medikai dar spėjo suteikti visą įmanomą pagalbą 1975 metais gimusiam Rusijos piliečiui, maždaug po 15 minučių buvo pranešta, kad vyro gyvybė užgeso greitosios pagalbos automobilyje, kur pastarojo atgaivinti nebepavyko.

Vyrą prieš tai gaivino ir parodos lankytojai, vienas jų - buvęs meras Artūras Zuokas: „Mačiau, kad jo veidas pradėjo mėlynuoti. Dažniausiai ištikus epilepsijos priepuoliui būna sutraukti raumenys, turi eiti putos iš burnos - to nebuvo, mačiau, kad žmogui yra rimta bėda. Priėjo dar viena moteris, pradėjau daryti dirbtinį kvėpavimą su moters pagalba. Jis nekvėpavo, atrodė miręs - po kelių minučių dirbtinio kvėpavimo jis atsigavo, atsikrenkštė, pasukome ant šono, perdavėme medikams“, - sakė A.Zuokas.

„Kaip suprantu, automobilyje jo būklė pablogėjo, jis, deja, mirė“, - tvirtino A.Zuokas.

10 peržiūrų birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.