Gedimino prospekte miestiečius žavėjo amerikietiški automobiliai

Vilniuje.info nuotr.

Šeštadienį Gedimino prospekte naują sezoną atidarė amerikietiškų automobilių mylėtojų klubas V8. Sezono atidarymo renginyje, pagrindiniame miesto prospekte išsirikiavo per 20 įspūdingų, senos bei naujos kartos amerikietiškų automobilių.

NUOTAUKŲ ALBUMAS: V8 klubo sezono atidarymas

Gedimino prospekto atkarpoje nuo Jogailos iki Stulginskio gatvių, miestiečiai susidomėję apžiūrinėjo Chevrolet, Cadillac, Ford, Chrysler, Lincoln, Buick, AMC, Corvette ir kitus automobilius. Šalia šių transporto priemonių puikavosi ir keli VW Beattle modeliai, pagaminti JAV. Praeiviai noriai fotografavosi automobiliuose ir šnekučiavosi su jų šeimininkais.

Nuo 2011 metų veikiantį automobilių klubą „V8“ sudaro žmonės, mylintys ir puoselėjantys amerikietiškus automobilius. Šiam klubui priklausantys nariai turi net ne po vieną, o po kelis JAV pagamintus automobilius. Automobilių entuziastų klubo veikla yra prikelti senus modelius naujam gyvenimui bei džiuginti žmones įvairiuose renginiuose.

17 peržiūrų birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.