Vilnius tvarkosi: asfaltuojamos miesto gatvės

BNS nuotr.

Pirmadienį, birželio 12-ąją, sostinėje baigta asfaltuoti Naujininkų seniūnijoje esanti Motorų gatvė. Darbininkai 700 metrų plote išlygino duobes ir pakeitė kelio įgriuvas. Taigi asfaltas šioje gatvėje - dabar lygus.

Gera žinia, kad valdžia tikisi šiais metais suspėti sutvarkyti ir atnaujinti net 54 kilometrus gatvių, apie 8 km iš jų – žvyrkeliai.

Šią savaitę sostinėje bus tvarkoma Artojų, E. Andrė, Gunkliškių, Jankiškių, Kojelavičiaus, Liepkalnio, Liepsnos, Minsko Naugarduko, Savanorių, Pergalės, Pirklių, Trampolio, Tremtinių, Umėdžių, Vaduvos gatvės.

10 peržiūrų birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.