Paaiškėjo, kas užims R.Žilinsko kėdę Seime

Andrius Navickas. (Socialinių tinklų nuotr.)

Valdžia apsisprendė, kad penktadienį mirusį Seimo narį Roką Žilinską pakeis žinomas žurnalistas, buvęs internetinio naujienų portalo Bernardinai.lt vyr. redaktorius, religijotyrininkas Andrius Navickas.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas įgaliojimus Seime gaus jau poryt. Tą dieną naujasis parlamentaras taip pat turės duoti priesaiką.

Sekmadienį socialiniame tinkle „Facebook“ religijotyrininkas Andrius Navickas atvirai pasidalino mintimis su savo gerbėjais.

„Ar nesunku bus įsijungti į Seimo darbą nuo proceso vidurio? Pradžioje tikrai sunku. Suprantu, kad Seimo nariai turi ne mokytis, bet iš karto visavertiškai dirbti, tačiau realų savo darbą plenariniuose posėdžiuose ir komitete įsivaizduoju nuo rudens sesijos pradžios. Iki tol reikės kur kas daugiau klausytis nei kalbėti. Kita vertus, aš apskritai manau, kad Seimo narys turi daug klausytis ir įsiklausyti. Man labai patinka nuostata: kalbėti ne tiek apie žmones, kiek su žmonėmis. Todėl tikrai stengsiuosi dalyvauti kuo daugiau susitikimų su žmonėmis visoje Lietuvoje. Einu į Seimą ne kaip į karą, bet veikiau kaip į erdvę, kurioje daug nesusikalbėjimo ir net psichologinio nesaugumo. Na, šiame etape mane įkvepia Motinos Teresės žodžiai: „Viešpats nereikalauja viską galėti, jis tik prašo stengtis išlikti ištikimam.“

3 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.