R.Jakilaitienė 40-ojo vyro gimtadienio nepamirš ilgai

Rasa Jakilaitienė. (BNS nuotr.)

Vakar, žinomo žurnalisto Edumundo Jakilaičio žmonai Rasai ir jos draugams sostinės apylinkės teismas skyrė baudą. Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė nubausta už policijos reikalavimų nepaisymą.

Moteris, būdama neblaivi, Vilniuje įsivėlė į incidentą. Dėl to gavo devyniasdešimties eurų baudą. Maža to, toks pat likimas ištiko ir jos draugus – televizijos laidų vedėją Neringą Skrudupaitę ir reklamos srities verslininką Darių Budzinauską, o didžiausią baudą gavo viešųjų ryšių specialistas Giedrius Galdikus.

Žurnalisto žmona R.Jakilaitienė nedaugžiažodžiavo: „Aš neturiu ką komentuoti, paskirtą baudą sumokėsiu.“ Atsitikimas įvyko per vyro 40-ąjį gimtadienį, kurio metu keturi žinomi asmenys gegužės 27-ąją dieną, būdami neblaivios būsenos, nekreipė dėmesio į policijos pareigūnų perspėjimus ir reikalavimus paklusti.

Teismo nutarime rašoma: „Moteris R.J. nevykdė policijos pareigūnų reikalavimų sustoti ir prisistatyti, nėjo į tarnybinį policijos pareigūnų automobilį, kad būtų nustatyta jos tapatybė. Informavus moterį, kad ji yra sulaikoma už teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų nevykdymą, ir pradėjus ją vesti iki policijos tarnybinio automobilio, R.J. bandė ištrūkti, kojomis spirtis į žemę, nereagavo ir nevykdė policijos.“

432 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.