Naujininkų mikrorajone rasta kontrabandinių cigarečių saugykla

pixabay.com nuotr.

Ketvirtadienį sostinės policija rado beveik du tūkstančius pakelių kontrabandinių cigarečių. Nusikaltimo vieta - Naujininkų mikrorajone, Tyzenhauzų gatvėje esantis butas.

Policijos pareigūnai sužinoję apie prekybą akcizais apmokestinamomis prekėmis, suskubo patikrinti informaciją.

Apie 7 valandą ryto policija pasibeldė į vieno šio rajono gyventojo buto duris. Pareigūnai įtariamiesiems rekomendavo prisipažinti ir atiduoti visas neteisėtai laikomas cigaretes, norint išvengti didesnių problemų ateityje.

Patikrinimo metu paaiškėjo, kad kambaryje pilietis laikė net 1 766 pakelių cigarečių be lietuviškų banderolių. Bendra kontrabandinių cigarečių vertė siekia 5 151 eurų.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.