Neblaivus vairuotojas kaip kyšį siūlė savo automobilį

Pixabay nuotr.

Birželio 16 d. apie 22 val. 5 min. Vilniuje, Vakarinio aplinkelio g., vyras (g. 1962 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (automobilį vairavo neblaivus (2,39 prom.) ir sukėlė eismo įvykį), Vilniaus apskr. VPK Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės vyriausiesiems patruliams siūlė savo automobilį „Peugeot 206“, kaip kyšį.

Įtariamasis uždarytas į areštinę, o jo automobilis pagal įstatymus bus konfiskuotas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d. ir 281 str. 7 d.

9 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.