Lietuvos mokslų akademijoje bus pristatoma studijų būklė

Ketvirtadienį, birželio 22-ąją dieną, 9 val. 30 min. vyks spaudos konferencija apie studijų būklę 2017-ias metais. Diskusija vyks Lietuvos mokslų akademijoje (Gedimino pr. 3, Vilnius), mažojoje salėje.

Susitikimo metu savo įžvalgomis pasidalins: Švietimo ir mokslo ministrė – Jurgita Petrauskienė ir Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro l.e.p. direktorius Dr. Ramojus Reimeris. Kalbėtis studijų klausimais sparčiai mažėjant stojančiųjų skaičiui – šiandien ypač reikalinga.

Be to, siekiant aukštesnės studijų kokybės būtina keisti požiūrį į šiandien mokamus nekonkurencingus atlyginimus akademiniam personalui. 2016-2017-ųjų metų studijų sprendimų ir iniciatyvų parengtoje apžvalgoje – pastebimos akivaizdžios tendencijos, kuruos turės įtakos mokslo būklei bei jos kaitai.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.