Tvarkomas Adomo Mickevičiaus bibliotekos kiemas

BNS nuotr.

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji bibliotekoje vyksta kiemo remonto darbai. Todėl nuo birželio 12-os iki liepos 10-os dienos skaitytojai bus aptarnaujami Vaikų bibliotekoje (Trakų g. 12, įėjimas iš gatvės).

Be to, laikinai neveiks informacijos skaitykla. Visi lankytojai, užsukę į Vaikų biblioteką, galės atlikti įprastas operacijas: grąžinti pasiskolintus leidinius, užsakyti ir rezervuoti leidinius internetu iš Abonemento, Austrų ir šveicarų literatūros, Meno skaityklos bei Saugyklos fondų arba skaityti periodinius leidinius. Bibliotekos personalas atsiprašo už laikinus nepatogumus.

Biblioteka informuoja, jog jau rudenį, kai bus sutvarkytas naujas bibliotekos kiemas, bus organizuojama smagi šventė visiems knygų mylėtojams – skaitymo festivalis.

15 peržiūrų birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.