Paskutinės dienos sutartims su darželiais

Likus lygiai vienai savaitei iki sutarčių su darželiais sudarymo termino pabaigos, savivaldybė ragina sostinės tėvus ko skubiau atlikti šią pareigą. Savivaldybės teigimu, šiuo metu sutarčių dar nėra pasirašę apie 3000 tėvų.

Jeigu sutartis su darželiu nebus sudaryta iki nurodyto termino, patvirtintas vaiko prašymas lankyti darželį iš elektroninės sistemos bus anuliuotas ir šis neteks vietos grupės sąraše. Maža to, kvietimas lankyti darželį bus išsiųstas kitam eilėje laukiančiam vaikui.

Tėvai ar globėjai privalo kreiptis į nurodytą darželį iki birželio 30 d., patvirtinti vaiko atvykimą raštu ir pateikti šiuos privalomus dokumentus:

  • vaiko gimimo liudijimo kopiją;
  • gydytojų pažymas (jei tokių esama);
  • dirbančių tėvų pažymą, patvirtinančią, kad įstaigos (įmonės) teikiamoje metinėje A klasės išmokų deklaracijoje gyvenamoji vieta nurodyta Vilniaus miesto savivaldybė.

Tėvai, negalintys atvykti į darželį dėl ligos ar yra išvykę, apie tai turi pranešti darželio vadovui raštu (elektroniniu pranešimu, registruotu laišku) iki birželio 30 d. ir informuoti apie darželio lankymo pradžią ir dokumentų pateikimo datą.

Vilniaus miesto savivaldybė
darželiai sostinė mokestis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,842