Nuteisti sostinės degalinę apiplėšę jaunuoliai

BNS nuotr.

Nuteisti pernai liepos 3-ąją sostinėje degalinę apiplėšę jaunuoliai. Vilniaus miesto apylinkės teismas keturiems jaunuoliams nusprendė skirti 2-2,6 metų laisvės atėmimo bausmes, kurių vykdymas atidėtas 3 metams.

Paskirtos auklėjamojo poveikio priemonės – įspėjimas, elgesio apribojimas. Bausmės atidėjimo laikotarpiu jaunuoliai privalo nuo 22 val. iki 6 val. būti namuose, be juos kontroliuojančios institucijos žinios nekeisti gyvenamosios vietos.

Trys vaikinai ir viena mergina pernai liepos 3-ąją apiplėšė Vilniuje, Naujosios Vilnios rajone esančią degalinę. Apie 23 val. du jaunuoliai, užėję į degalinės vidų, dažais apipurškė stebėjimo kamerą, pargriovė degalinės darbuotoją ir pagrobė 1570 eurų.

Nusikaltimo metu, vienas degalinės operatorę suėmęs už kaklo, kitas – už dešinės rankos ir už kojų, kartu tempė į degalinės patalpas, kur lipnia juosta surišo nukentėjusiajai rankas, kartu ją sužalodami. Likę automobilyje jaunuoliai stebėjo aplinką, kad niekas nesutrukdytų daromo nusikaltimo.

Portalas vilniuje.infoprimena, kad baudžiamasis kodeksas už apiplėšimą dalyvaujant organizuotoje grupėje numato laisvės atėmimo bausmę nuo 2 iki 10 metų.

5 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.