Organizuojamas naktinis pasivažinėjimas riedučiais

Facebook nuotr.

Ketvirtadienio vakarą riedutininkų kolona išriedės į Vilniaus gatves. Viešoji įstaiga „Sveikas miestas“ ir riedučių akademija Riedek.lt“ organizuoja nemokamą naktinį pasivažinėjimą riedučiais. Nuo Katedros aikštės kolona pajudės 20 valandą. Renginio metu riedutininkus lydės apsaugos automobilis, todėl dalyviai jausis saugiai ir patogiai.

Dalyvauti kviečiami žmonės nuo 12 iki 60 metų (ir vyresni). Gali dalyvauti ir vaikai iki 12 metų amžiaus, tačiau jie turi būti lydimi atsakingo suaugusio asmens. Savo daiktus bus galima palikti saugyklose, todėl nereikės dėl to sukti galvos.

Organizatoriai prašo būti geros nuotaikos, turėti techniškai tvarkingus riedučius, rekomenduoja dėvėti alkūnių, riešų apsaugas ir šalmus (jie privalomi vaikams). Patartina turėti ir atšvaitus arba ryškią saugumo liemenę.

Renginio programa:

19.00- 19.30 - Dalyviai susitinka prie Sportland palapinės, registracija, apšilimas su DJ Mamania;
19.45 - Riedėjimo šventės atidarymas ir staigmenos;
20.00 - Riedėjimo startas;
21.15 - Riedėjimo pabaiga ir Sportland staigmena dalyviams!

Riedėjimo trukmė: 1-1,5 val.

Vidutinis judėjimo greitis: 10-15 km\h

Maršruto ilgis: 14 km.

Maršrutas: Katedros aikštė - Gedimino pr. - Jogailos g. - Islandijos g. - Vilniaus g. - Vokiečių g. - Rūdininkų g. - Pylimo g. - Jogailos g. - Gedimino pr. - Mickevičiaus g. - Vytauto g. - Upės g. - Žvejų g. - Olimpiečių g. - Žirmūnų g. - Šilo g. - Vileišio g. - Sluškų g. - Kosciučkos g. - K. Škirpos al. - Katedros aikštė

Dalyvių registracija: https://goo.gl/pSk8Vs

Gegužės mėnesį Rygoje vykusio analogiško renginio akimirkos:

49 peržiūros birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.