Savaitės sporto ir sveikatingumo renginiai Vilniuje

BNS nuotr., Jokūbas
BNS nuotr.

Kiekvieną savaitę Vilniuje vyksta begalės sporto ir sveikatingumo renginių. Siekdami mūsų portalo skaitytojus supažindinti su sostinės sporto įvairove, kiekvieną savaitę vilniečiams rekomenduojame svarbiausius ir įdomiausius įvykius.

1. Orientacinės varžybos Šilėnuose

Kiekvieną antradienį Vilniaus rajone vyksta orientacinio sporto varžybos, kuriose gali dalyvauti visi norintys. Išsirinkite trasą pagal pajėgumą ir išbandykite jėgas. Iš viso dalyviams yra paruoštos 6 skirtingo ilgio ir sudėtingumo trasos. Pirma trasa - ilgiausia ir sudėtingiausia, šešta trasa - trumpiausia ir paprasčiausia.

Kur? Šilėnai.

Kada? Birželio 27 (antradienis), 16 val.

2. FK „Žalgiris“ – Geteborgo IFK

Jubiliejinį 70-ąjį FK „Žalgirio“ sezoną įprasmins skambus akcentas – birželio 27-ąją dieną LFF stadione įvyks draugiškos rungtynės tarp Lietuvos čempionų ir Geteborgo IFK ekipos. Renginyje bus visko – futbolo rungtynės, FIFA turnyras pramogos mažiesiems ir daug siurprizų sirgaliams.

Kur? LFF stadionas (Rinktinės g. 2)

Kada? Birželio 27 (antradienis), 21 val.

3. Nugaros skausmų prevencijos mankšta

Šiais laikais, kai sėdime daugiau nei miegame, dažnai pradedam skųstis pakitusia kūno laikyseną ar nugaros skausmais. Todėl visus vilniečius kviečiame kelis trečiadienio vakarus praleisti Vingio parke kartu su Vilniaus visuomenės sveikatos biuro kineziterapeute Milda Navaslauskaite. Reikalinga registracija.

Kur? Vingio parko estrada.

Kada? Birželio 28 (trečiadienis), 19 val.

4. Birželio dieninė kritinė masė Vilniuje

Kritinė masė – tai masinis pasivažinėjimas dviračiais, vykstantis kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį prie Katedros varpinės 19:00 val. Dieninė kritinė masė skirta parodyti, jog dviračiai - lygiateisė transporto priemonė.

Kur? Katedra.

Kada? Birželio 30 (penktadienis), 19 val.

5. Atviros Vilniaus rajono konkūrų pirmenybės

Prie pat Vilniaus esančiame Civinskų žirgyne vyks atviros Vilniaus rajono konkūrų pirmenybės. Gražuoliai žirgai su savo raiteliais laikui įveikinės kliūtis ir demonstruos savo sugebėjimus. Žiūrovai varžybas stebės iš tribūnos.

Kur? Liepų al. 2

Kada? Liepos 1-2 d.

6. MTBCup 2017. Lietuvos kalnų dviračių maratono čempionatas

Šiemet MTBCup vėl kviečia visus kalnų dviračių mėgėjus išbandyti įdomiausią maratono trasą Lietuvoje! Varžybų metu bus vykdomas ir Lietuvos kalnų dviračių maratono čempionatas. Varžybos vyks patobulintoje MTBCup 2016 trasoje. Kaip pamenate, ten netrūksta techniškų vietų, įkalnių ir nuokalnių.

Kur? Lazdynėlių g.

Kada? Liepos 1 (šeštadienis), 10 val.

7. Jugger šventė Vingio parke

Jugger Lithuania sukanka vieneri metai! Lygiai prieš metus, 2016 liepos 2 dieną, sužaistas pirmasis Lietuvoje jugger žaidimas. Ta proga kviečiame visus į jugger šventę-pikniką Vingio parke! Bus įvairių žaidimų ir konkursų, daug juggerio, o vakare eisime pasižiūrėti filmą, nuo kurio viskas prasidėjo - "Salute of the Jugger".

Kur? Vingio parko estrada.

Kada? Liepos 1 (šeštadienis), 14 val.

8. Red Bull Wake2el

„Red Bull Wake2el“ grįžta, ir grįžta su trenksmu. Tokio lygio varžybos Lietuvoje vyks pirmą kartą – „Wake Way“ vandenlenčių parke vietinės žvaigždės susikaus su geriausiais, tikrai geriausiais, pasaulio atletais.

Kur? Ežero g. 13

Kada? Liepos 1 (šeštadienis), 14 val.

9. HONDA Trakai Triathlon 2017

„HONDA Trakų triatlonas“ sugrįžta jau liepos 2 d. 300 sportininkų rungsis dviračių, plaukimo bei bėgimo varžybose.

Kur? Trakai.

Kada? Liepos 2 (sekmadienis).

10. Hour Race - Vilnius

Liepos 2 dieną organizacija „Pro Cycling LT“ Vilniuje duos startą naujo formato dviračių lenktynėms „Hour Race“. Lenktynių pavadinimas sufleruoja pagrindinę lenktynių taisyklę – lenktynių nugalėtojui išaiškinti bus skirta viena valanda, o nugalėtoju bus paskelbtas dviratininkas, kuris surinks daugiausia taškų.

Kur? V.Gerulaičio g.

Kada? Liepos 2 (sekmadienis), 11 val.

Savaitės sporto ir sveikatingumo renginiai Vilniuje, nuotrauka-1

Parsisiųsti savaitės sporto renginių lentelę (0,6 MB).

Facebook puslapis „Sportas Vilniuje“.

sportorenginiai sportas triatlonas futbolas konkūras
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,838