Dar viena „Lidl“ parduotuvė iškils prie Kalvarijų turgaus

„Projektų rengimo biuro“ vizualizacija

Sostinėje planuojamos jau vienuoliktos „Lidl“ parduotuvės statybos. Naujas pastatas iškils prie pat Kalvarijų turgaus - Rinktinės gatvėje. Statybos užsakymų bendrovė „Projektų rengimo biuras“, atsakinga už projekto įgyvendinimą, kol kas neįvardina statybų pradžios datos ir jų biudžeto.

Adresu Rinktinės g. 60 įsikursianti „Lidl“ parduotuvė Vilniuje bus jau vienuolikta. Kaip įprasta „Lidl“ tinklo strategijai, įsipareigojama sutvarkyti gerbūvį aplink parduotuves, tačiau nutylima apie investicijas.

Numatomas sklypo plotas - 5,6 tūkst. kv. m. Prekybos centro pastato plotas - 2,3 tūkst. kv. m. Planuojama pastatyti ir 157 vietų automobilių stovėjimo aikštelę. „Lidl“ atstovai apie projektą Rinktinės gatvėje su vietiniais gyventojais svarstys liepos 13 dieną.

Šiandien visoje Lietuvoje veikia 30 „Lidl“ prekybos centrų, kuriuose dirba 1523 darbuotojai.

71 peržiūra birželio mėn.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.