Rudenį futbolo rinktinė Vilniuje priims Škotijos ir Anglijos vienuolikes

Oficialiai patvirtinta, kad likusias dvejas Pasaulio futbolo čempionato atrankos namų rungtynes - su škotais ir anglais - Lietuvos vyrų rinktinė rudenį žais Vilniuje. Rugsėjo pirmą dieną lietuviai LFF stadione priims Škotijos rinktinę, o spalio 8 dieną susikaus su Anglijos futbolininkais.

Be konkurencijos buvo nuspręsta, jog susitikimai vyks LFF stadione, kadangi jis vienintelis šiuo metu atitinka UEFA keliamus reikalavimus tokioms varžyboms. Pavasarį stadione buvo renovuota Pietų tribūna.

„Esminius klausimus, dėl kurių buvo rūpesčių prieš šias rungtynes, pavyko išspręsti. Visgi iš patirties gerai žinome, jog dėl stadiono dydžio ir kitų ypatybių rengiantbūsimas rungtynes su škotais ir anglais laukia didesni iššūkiai. Be to, norėjome suteikti galimybę rinktinę priimti kitiems miestams, todėl ieškojome alternatyvų – Kaune, Marijampolėje. Tačiau įvertinusi ten esančius trūkumus ir šių rungtynių mastą UEFA išimčių nesuteikė, tad mums pasirinkimo neliko“, - teigė LFF generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas.

N.Dunauskas neslepia nuogąstavimų, jog visi norintys sirgaliai nepateks į rungtynes, kadangi laukiama didelio sirgalių antplūdžio iš futbolo valstybių - Škotijos ir Anglijos.

„Tai sukels nemažų organizacinių ir saugumo rūpesčių, todėl tam ruošiamės labai atsakingai. Pateikėme UEFA galimus variantus, kalbamės su mūsų rinktinės aistruoliais ir tikimės bendro supratimo. Kaip bebūtų, laukia ne tik futbolo šventė, bet ir nauda Vilniui iš sporto turizmo – mieste apsilankysiantys tūkstančiai aistruolių atneš ekonominę naudą su šešiaženkle suma. Be abejo,ta nauda galėtų dar kelis kartus didesnė, jei turėtume nacionalinį stadioną“, - sakė N. Dunauskas.

Bilietų prekyba į rungtynes su Škotijos ekipa prasidės pirmąją liepos savaitę. Lietuviai ir škotai susitiks rugsėjo 1 d. nuo 21 val. 45 min., o rungtynės su Anglijos komanda numatytos spalio 8 d. nuo 19 val.

Šiuo metu lietuvių rinktinė grupėje tarp 6 komandų rikiuojasi 5-oje vietoje. Kol kas iškovota viena pergalė, patirtos dvi lygiosios bei trys pralaimėjimai. Po susitikimų Lietuvoje su škotais ir anglais, lietuvių laukia dar dvi rungtynės išvykkoje - su Malta ir Slovėnija.

LFF
LFF Lietuvosrinktinės futbolas federacija UEFA
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,838