Savaitės sporto ir sveikatingumo renginiai Vilniuje

Kiekvieną savaitę Vilniuje vyksta begalės sporto ir sveikatingumo renginių. Siekdami mūsų portalo skaitytojus supažindinti su sostinės sporto įvairove, kiekvieną savaitę vilniečiams rekomenduojame svarbiausius ir įdomiausius įvykius.

1.Nemokamos riedučių treniruotės

Vingio parke vyksta šauni „Sportland” ir Riedek.lt akademijos iniciatyva – nemokamos K2 riedučių treniruotės. Treniruotės rengiamos pirmadieniais, 19.30 – K2 SkateFit moterų treniruotės (kūno linijų gražinimo treniruotės moterims ir merginoms). Antradieniais, 19.30 – K2 masinio riedėjimo treniruotės (bendros treniruotės visiems norintiems).

Kur? Vingio parkas.

Kada? Pirmadieniais ir antradieniais, 19:30 val.

2.Senjorų sporto vasara

Senjore, puiki galimybė: pasportuoti, pagerint sveikatą, praleisti turiningai laisvalaikį ir atrasti naujų bendraminčių! Vilniaus visuomenės sveikatos biuro iniciatyva – senjorai nuo šiol visą vasarą galės dalyvauti nemokamose mankštose net keliose Vilniaus vietose!

Kur? Kelios vietos.

Kada? Pirmadienis - trečiadienis.

3. Jogos užsiėmimai

Kiekvieną pirmadienį nuo 18 val. „City Yoga“  užsiėmimai. Kiekvieną antradienį nuo 10 val. Senjorų jogos užsiėmimai.

Kur? Bernardinų sodas.

Kada? Pirmadieniais ir antradieniais.

4. Bėgiok nemokamai su Bėgimo klubu

Tradiciškai, kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį bėgimo entuziastai renkasi prie Baltojo tilto ir bėga kartu. Prisijunk ir sužinok vertingų patarimų apie bėgiojimą.

Kur? Baltasis tiltas.

Kada? Antradieniais ir ketvirtadieniais, 19 val.

5.Baidarių plaukimo rekordas

Prisijunk prie Lietuvos rekordo siekimo. Liepos 6 d. švenčiame Valstybės dieną, ta proga parodykime, kad esame vieningi! Kviečiam draugus, gimines ir kaimynus! Mūsų tikslas šiais metais - daugiau nei šimtas plaukikų.

Kur? Valakampių pliažas.

Kada? Ketvirtadienis, 12 val.

6. Aplink Žaliuosius ežerus

Vienas seniausiai organizuojamų bėgimų Lietuvoje jau 28-ąjį kartą bėgimo entuziastus sukvies prie Žaliųjų ežerų. Bėgikų laukia speciali 11,5 km ilgio trasa gražiausiomis Žaliųjų ežerų vietomis.

Kur? Žaliųjų ežerų paplūdimys.

Kada? Ketvirtadienis, 11 val.

7. Valstybė tai Tu

Šiemet prie bėgikų jungiasi ir dviratininkai „Valstybė – tai tu" organizatorių teigimu, pernykštis susidomėjimas bėgimu parodė, kad daugeliui šalies gyventojų jų norima perduoti žinia bei vertybės yra svarbios, todėl šiemet prie bėgikų prisijungs ir dviratininkai. Kaip ir bėgikai, dviratininkai startuos S. Daukanto aikštėje iškart po Lietuvos valstybės ir istorinės vėliavų pakėlimo ceremonijos Simono Daukanto aikštėje.

Kur? S.Daukanto aikštė.

Kada? Ketvirtadienis, 10 val.

8.Lietuvos arklių augintojų asociacijų konkūrų čempionatas 2017

Lietuvos arklių augintojų asociacijų individualus ir komandinis konkūrų čempionatas 2017. Puiki proga išvysti nuostabius arklius ir jų neįtikėtinus sugebėjimus.

Kur? Žirgyno g. 3

Kada? Liepos 7-9 d.

9. Vilnius Open 2017

Pilaitėje tyvuliuojančiame nuostabiame Gėlužės ežere vyks tarptautinės vandens slidžių varžybos. Dalyvaus geriausi Lietuvos ir užsienio sportininkai.

Kur? Padekaniškių g. 50

Kada? Liepos 8-9 d.

sportas sportorenginiai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Šiandien 20.53 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Vasario 16-osios g. 4 atvira liepsna dega butas pirmame aukšte. Gaisro metu nukentėjo moteris.  Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai.
Įvykiai
"Oro navigacija” informuoja, kad pasikeitus Europos Sąjungos teisės aktų reglamentavimui ir atsižvelgiant į ženkliai išaugusį besileidžiančių ir kylančių lėktuvų skaičių Vilniuje, nuo gegužės mėnesio keisis skrydžių karšto oro balionais tvarka virš Lietuvos sostinės.  Pakeitimai daromi bendradarbiaujant su už skrydžių saugą atsakingomis Lietuvos institucijomis bei Lietuvos oreivių draugija.  Siekiant užtikrint skrydžių saugą, naujoji tvarka numato šiuos pa...
Įvykiai
Akcinė bendrovė Lietuvos paštas tęsia savo veiklos efektyvinimą bei modernizavimą: penktadienį Vilniaus Akropolyje duris atvėrė erdvus naujos koncepcijos pašto skyrius, kuriame galima atlikti įvairias finansines operacijas ir siųsti bei atsiimti pašto siuntas.  „Vilniaus Akropolyje iki šiol veikė du pašto skyriai: 36 kv. m prieš MAXIMA parduotuvę ir 30 kv. m prieš „Deichmann“ parduotuvę, tačiau nenutrūkstantis lankytojų srautas ir įvairesnių pašto paslaugų...
Sportas
„Žvaigždė? Aš? Nesąmonė. Tai trukdo sportininkui, – atvirai sako kovotojas Marius Žaromskis. – Bent jau man dėmesys visada trukdydavo. Lietuvoje pastebėjau, kad mane irgi žmonės atpažįsta. Pažiūri, pabaksnoja pirštais ir nueina. Lietuviai kuklūs“. Paskutinį kartą M. Žaromskis gimtinėje kovojo 2008-aisiais, kai „BUSHIDO Hero‘s“ turnyre pirmajame raunde nokautavo lenką Jedrzejų Kubskį. „Tai vyko senokai, tačiau viską prisimenu tarsi tai būtų vykę vakar“, – n...
Įvykiai
Šiandien 13.57 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Kavarijų ir Žalgirio g. sankirtoje, po sudarytos avarinės situacijos,   staigiai stabdant keleiviniam autobusui salone nukrito ir  susižalojo vyras ir moteris.  Informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausijam policijos komisariatui.
Verslas
Didžiausiame Baltijos šalyse prekybos ir pramogų centre Vilniaus „Akropolyje“ vykdomo atnaujinimo projekto „Akropolis persirengia“ metu jau įvykdyta 70% suplanuotų komercinio ploto atnaujinimo darbų, viena po kitos atidaromos atsinaujinusios parduotuvės. Šią savaitę prekybos ir pramogų centre naujose patalpose atsidaro didžiausia Lietuvoje, naujos koncepcijos „Lindex“, nauja „Denim Dream“, atsinaujinusi „Sterntaler“ parduotuvė ir modernus „Lietuvos pašto“...
Įvykiai
Vilniaus universiteto (VU) Informatikos instituto Kibernetinio saugumo laboratorija balandžio 8 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos III kurso kariūnams surengė simuliacinius kibernetinio saugumo mokymus. Kariūnai išbandė VU Informatikos instituto Kibernetinio saugumo laboratorijos sukurtą simuliacinį žaidimą „#ksl.d“ – vyko simuliacinės pratybos (angl. TableTop eXercises TTX) kibernetinio saugumo tema. Pasak šių pratybų organizatoriaus VU In...
Gamta
Š. m. balandžio 27 d. gyventojai kviečiami sodinti mišką – šią dieną visoje Lietuvoje vyks „Nacionalinis miškasodis 2019“. Tai jau kelerius metus iš eilės LR Aplinkos ministerijos ir VĮ Valstybinių miškų urėdijos organizuojama miško sodinimo šventė, įprasminanti bendrą visuomenės ir miškininkų rūpestį mišku ir palikimu ateities kartoms.  „Kviečiu visus gamtos ir miško mylėtojus surasti laiko ir pasodinti medelį. Mūsų šalyje auga gražūs miškai, kuriais didž...
Įvykiai
Tradicine tapusi akcija „Darom“ šįmet mokyklose prasidėjo anksčiau – net 34 Vilniaus ugdymo įstaigos šiandien tvarkosi savo ir miesto aplinką.  Mokyklos ir darželiai kviečiami dalyvauti tik jiems skirtame nuotraukų ir video konkurse „Prieš ir po“. Iš dalyvių laukiama  ne daugiau kaip 5 nuotraukų ar vaizdo siužeto, kuriuose būtų aiškiai užfiksuotos tvarkomos teritorijos vaizdas iki ir po tvarkymosi. Laimėtojus atrinks bei paskelbs konkurso iniciatoriai – na...