„Depeche Mode“ grįžta į Vilnių

Po penkerių metų pertraukos į sostinę grįžta viena žinomiausių pasaulio alternatyvaus roko grupių „Depeche Mode“. Koncertas įvyks 2018 metų vasario 22 dieną „Siemens“ arenoje. Į Vilnių britų muzikantai atvyks po turų Šiaurės Amerikoje ir Europoje.

Bilietus „Tiketoje“ didžiausi grupės gerbėjai galės įsigyti jau liepos 6 dieną, nuo 10 val. ryto.

Paskutinį kartą „Depeche Mode“ Vilniuje koncertavo 2013 metais, Vingio parko estradoje. Tai buvo grandiozinis koncertas, pritraukęs net 30 tūkst. muzikos klausytojų. Šiais metais grupė išleido jau 14-ąjį studijinį albumą, kurio vizitinė kortelė - hitas „Where‘s The Revolution“.

Didelį gerbėjų būrį Lietuvoje turintys „Depeche Mode“, skaičiuoja įspūdingą, jau 37 metus trunkančią istoriją. Nepaisant garbingo amžiaus (visiems grupės nariams yra po 55 metus), britų vyrukai iki šiol šokdina tūkstančius klausytojų visame pasaulyje.

Albumas „Spirit“ muzikos kritikų vertinamas kaip britų grupės antrosios jaunystės vaisius ir vienas geriausių albumų diskografijoje. Priešpaskutinis albumas „Delta Machine“ buvo išleistas 2013 metais. Tuomet „Depeche Mode“ surengė pasaulinį turą, kurio metu aplankė beveik 3 milijonus klausytojų.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.