Savaitės sporto ir sveikatingumo renginiai Vilniuje

Kiekvieną savaitę Vilniuje vyksta begalės sporto ir sveikatingumo renginių. Siekdami mūsų portalo skaitytojus supažindinti su sostinės sporto įvairove, kiekvieną savaitę vilniečiams rekomenduojame svarbiausius ir įdomiausius įvykius.

1. Jugger prie Baltojo Tilto

Tai žaidimas, kurį paprasčiausia apibūdinti kaip kardų kirstynių ir regbio hibridą, bet geriau pamatyti gyvai. Lietuvoje jis yra visiška naujovė, bet kai kuriose kitose šalyse jau dešimtmečius egzistuoja lygos ir čempionatai su dešimtimis komandų.

Kur? Baltasis tiltas ir Vingio parkas.

Kada? Pirmadienį 18 val. prie Baltojo tilto, ketvirtadienį 19 val. Vingio parke.

2. Nemokamos riedučių treniruotės

Vingio parke vyksta šauni „Sportland” ir Riedek.lt akademijos iniciatyva – nemokamos K2 riedučių treniruotės. Treniruotės rengiamos pirmadieniais, 19.30 – K2 SkateFit moterų treniruotės (kūno linijų gražinimo treniruotės moterims ir merginoms). Antradieniais, 19.30 – K2 masinio riedėjimo treniruotės (bendros treniruotės visiems norintiems).

Kur? Vingio parkas.

Kada? Pirmadieniais ir antradieniais.

3. Orientavimasis Kukutiškėse

Orientavimosi varžybose gali dalyvauti visi norintys. Išsirinkite trasą pagal pajėgumą ir išbandykite jėgas. Iš viso dalyviams yra paruoštos 6 skirtingo ilgio ir sudėtingumo trasos. Pirma trasa - ilgiausia ir sudėtingiausia, šešta trasa - trumpiausia ir paprasčiausia.

Kur? Kukutiškės (Nemenčinės pl.)

Kada? Antradienį, 16 val.

4. FK „Žalgiris" - Razgrado „Ludogorets 1945"

Vilniečių laukia kol kas svarbiausias sezono mūšis. Ilgai laukta Čempionų lygos atranka vėl grįžta į sostinę! Varžovas - itin pajėgus Bulgarijos čempionas „Ludogorets 1945".

Kur? LFF stadionas.

Kada? Trečiadienis, 20:45 val.

5.Lieknėjimo stovykla

Jūsų lauks smagus, visokeriopai sveikatai ir grožiui naudingas savaitgalis. Pagilinsite žinias apie mitybą, iškrovos dienas, emocinį valgymą ir kovą su juo. Programoje: giluminis kvėpavimas, riebalų deginimo treniruotės, vandens pramogos, savimasažo ir pirties malonumai. O svarbiausia čia rasite bendraminčių ir draugų.

Kur? Viršuliškių g. 40

Kada? Liepos 14-16 d.

6. Liepos naktinė kritinė masė Vilniuje

Naktinė kritinė masė – tai masinis, organizatorių neturintis pasivažinėjimas dviračiais naktį, kovo-spalio mėnesių antrą penktadienį prie Katedros varpinės 23:00 val. Naktinė masė skirta ne tik parodyti, kad dviratis lygiavertė transporto priemonė, bet ir pažinti naktinį Vilnių.

Kur? Katedros aikštė.

Kada? Penktadienis, 23 val.

7. Dailiojo jojimo varžybos Mustango taurė

Nuostabių žirgų pasirodymai Deiveniškėse įsikūrusiame Mustango žirgyne. Tą patį savaitgalį čia vyks ir Lietuvos kariuomenės šventė.

Kur? Kačėnų k., Jašiūnų sen., Šalčininkų raj.

Kada? Šeštadienis, 9 val.

8.SwimRun Trakai 2017

Sujungti plaukimą ir bėgimą sugalvojo Švedijoje 2002 metais, kada viešbučio savininkas Andersas Malmas su dviem broliais ir darbuotojais Stokholmo salyne metė iššuki vieni kitiems. Dalyviai turėjo nusigabenti iš Sandhamno i Uta. 2006 metais varžybos pavadintos Ö till Ö (nuo salos iki salos).

Kur? Trakai.

Kada? Šeštadienis, 10 val.

9. Lietuvos trikovės čempionatas 2017

Deiveniškėse įsikūrusiame Mustango žirgyne vyks didelio masto jojimo varžybos. Sekmadienį nuo 10:00 val. Krašto apsaugos savanorių pajėgų, Karo policijos ir kitų kariuomenės padalinių kariai pristatys savo karinę techniką, ekipuotę ir ginkluotę.

Kur? Kačėnų k., Jašiūnų sen., Šalčininkų raj.

Kada? Liepos 15-16 d.

10. Battle of Vilnius 2017

Liepos 15 dieną, 2 metų gimtadienio proga, Crossfit Vilnius organizuoja varžybas "Battle of Vilnius" vol 2. Jose paaiškės ištvermingiausi ir kiečiausi sostinės fitneso atstovai.

Kur? Ateities g. 10

Kada? Šeštadienis, 10 val.

sportas sportorenginiai lienėjimas FCVilniausŽalgiris jugger riedučiai orientacinissportas crossfit
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Vilniaus miesto apylinkės teismas tenkino Lietuvos architektų rūmų (toliau – Rūmai) ieškinį dėl didelį rezonansą visuomenėje sukėlusio kultūros paveldo statinio Gedimino pr. 27, Vilniuje, vertingųjų savybių naikinimo. Teismo sprendimu, statytojas UAB „Vilniaus Žalgirio dengtas plaukimo baseinas“ savo lėšomis per 3 mėnesius po sprendimo įsiteisėjimo dienos privalo pašalinti statybos, pažeidžiančios teisės aktų reikalavimus, padarinius, atstatant statinį į i...
Kriminalai
Grafičių užrašais Vilniuje esančio Pranciškonų ordino vienuolyno ansamblio statinius darkę jaunuoliai laukia teismo. Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Rolandas Jurkevičius surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje penki asmenys kaltinami turto sunaikinimu ar sugadinimu bei viešosios tvarkos pažeidimu. Vienas jų kaltinamas ir neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Ikitei...
Įdomu!
Šv. Jono g, atsišakoja nuo Pilies g. ties Šv. Jono bažnyčia. Tai viena seniausių Vilniaus gatvių. Minima XVI a. vid. Kadaise čia būta seniausios turgavietės, kurioje stovėjo pirmoji rotušė. Čia gyveno įtakingiausi Lietuvos didikai Radvilos, Pacai, Sapiegos, universiteto profesoriai, amatininkai ir pirkliai. Jau XVI a. beveik visi šios gatvės namai buvo mūriniai, pati gatvė ir nemaža jos kiemų grįsti akmenimis, o kai kurie namai vandenį gaudavo iš Vingrių š...
Įvykiai
Kuo panašūs žmonės, gimę pirmosios Lietuvos nepriklausomybės laikotarpiu ir po 1990-ųjų? Kuo abi šios kartos skiriasi nuo savo tėvų? Sociologai, istorikai ir filosofai sutinka, kad, nepaisant amžiaus skirtumo, šalies nepriklausomybės metais gimę žmonės turi nemažai bendro. Pavyzdžiui, jaučia didesnį pasitikėjimą savimi ar turi labiau išreikštą liberalumą, palyginus su žmonėmis, augusiais priespaudos metais.   Svarbi aplinkos įtaka Klaipėdos universiteto So...
Įdomu!
Velykos arba Šventos Velykos – krikščionių šventė, simbolizuojanti Kristaus prisikelimą iš numirusių po nukryžiavimo, kaip tai aprašyta Naujajame testamente. Tai įvykę trečią dieną po Kristaus mirties (mirties dieną skaičiuojant kaip pirmą dieną).Velykos yra svarbiausia daugelio krikščionių šventė, kuria išreiškiamas didelis džiaugsmas dėl galutinės Dievo sūnaus pergalės prieš mirtį (šetoną). Kai kurių protestantų supratimu svarbiausia yra Kristaus mirties...
Laisvalaikis
Pagal bendrą kraštovaizdžio pobūdį Verkių regioninis parkas priskiriamas miškingų ežerynų ir kalvynų regioniniam parkui, tiksliau ežeruotų kalvynų. Verkių regioninis parkas įsteigtas 1992 m. siekiant išsaugoti Žaliųjų ežerų kraštovaizdį, vertingus Verkių, Kalvarijų, Trinapolio apylinkių kultūrinius istorinius kompleksus bei kitas gamtos ir kultūros paveldo vertybes, tokias kaip: Žaliųjų ežerų gilius dubaklonius, Neries šlaitus, Turniškes, Riešės ir Baltupi...
Sportas
Lietuvos futbolo A lygos septintajame ture akis į akį stojo du pirmame ketverte įsitaisę klubai – Vilniaus „Žalgiris“ bei „Kauno Žalgiris“. Vilniečiai įrodė savo pranašumą ir užtikrintai įveikė varžovus rezultatu 3:1 (2:1). Dvikova svečiams prasidėjo šaltu dušu: jau 2-ąją minutę kauniečiai grubiai suklydo savo aikštės pusėje, kamuolį perėmė Matas Vareika ir vienu lietimu šį pasiuntė Pau Moreriui, kuris tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą išvedė „Žalgirį“...
Laisvalaikis
Kepame Velykų pynę: populiari ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje Jei vis dar ieškote idėjų, kuo papildyti Velykų meniu, šis kepinys neabejotinai papuoš stalą ir sukurs šventinę atmosferą. Ne veltui nostalgiškai skani Velykų pynė nuo neatmenamų laikų puikuodavosi ne tik ant mūsų protėvių stalo, bet buvo ir tebėra tikra pažiba įvairiose tautose. Tiesa, pasaulio virtuvėje šios mielinės pynutės receptūros ir pavadinimai skiriasi, tačiau visų jų skonis ir sukel...
Įvykiai
Šiandien 20.53 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Vasario 16-osios g. 4 atvira liepsna dega butas pirmame aukšte. Gaisro metu nukentėjo moteris.  Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai.