Savaitės sporto ir sveikatingumo renginiai Vilniuje

Kiekvieną savaitę Vilniuje vyksta begalės sporto ir sveikatingumo renginių. Siekdami mūsų portalo skaitytojus supažindinti su sostinės sporto įvairove, kiekvieną savaitę vilniečiams rekomenduojame svarbiausius ir įdomiausius įvykius.

1. Jugger prie Baltojo Tilto

Tai žaidimas, kurį paprasčiausia apibūdinti kaip kardų kirstynių ir regbio hibridą, bet geriau pamatyti gyvai. Lietuvoje jis yra visiška naujovė, bet kai kuriose kitose šalyse jau dešimtmečius egzistuoja lygos ir čempionatai su dešimtimis komandų.

Kur? Baltasis tiltas ir Vingio parkas.

Kada? Pirmadienį 18 val. prie Baltojo tilto, ketvirtadienį 19 val. Vingio parke.

2. Nemokamos riedučių treniruotės

Vingio parke vyksta šauni „Sportland” ir Riedek.lt akademijos iniciatyva – nemokamos K2 riedučių treniruotės. Treniruotės rengiamos pirmadieniais, 19.30 – K2 SkateFit moterų treniruotės (kūno linijų gražinimo treniruotės moterims ir merginoms). Antradieniais, 19.30 – K2 masinio riedėjimo treniruotės (bendros treniruotės visiems norintiems).

Kur? Vingio parkas.

Kada? Pirmadieniais ir antradieniais.

3. Orientavimasis Kukutiškėse

Orientavimosi varžybose gali dalyvauti visi norintys. Išsirinkite trasą pagal pajėgumą ir išbandykite jėgas. Iš viso dalyviams yra paruoštos 6 skirtingo ilgio ir sudėtingumo trasos. Pirma trasa - ilgiausia ir sudėtingiausia, šešta trasa - trumpiausia ir paprasčiausia.

Kur? Kukutiškės (Nemenčinės pl.)

Kada? Antradienį, 16 val.

4. FK „Žalgiris" - Razgrado „Ludogorets 1945"

Vilniečių laukia kol kas svarbiausias sezono mūšis. Ilgai laukta Čempionų lygos atranka vėl grįžta į sostinę! Varžovas - itin pajėgus Bulgarijos čempionas „Ludogorets 1945".

Kur? LFF stadionas.

Kada? Trečiadienis, 20:45 val.

5.Lieknėjimo stovykla

Jūsų lauks smagus, visokeriopai sveikatai ir grožiui naudingas savaitgalis. Pagilinsite žinias apie mitybą, iškrovos dienas, emocinį valgymą ir kovą su juo. Programoje: giluminis kvėpavimas, riebalų deginimo treniruotės, vandens pramogos, savimasažo ir pirties malonumai. O svarbiausia čia rasite bendraminčių ir draugų.

Kur? Viršuliškių g. 40

Kada? Liepos 14-16 d.

6. Liepos naktinė kritinė masė Vilniuje

Naktinė kritinė masė – tai masinis, organizatorių neturintis pasivažinėjimas dviračiais naktį, kovo-spalio mėnesių antrą penktadienį prie Katedros varpinės 23:00 val. Naktinė masė skirta ne tik parodyti, kad dviratis lygiavertė transporto priemonė, bet ir pažinti naktinį Vilnių.

Kur? Katedros aikštė.

Kada? Penktadienis, 23 val.

7. Dailiojo jojimo varžybos Mustango taurė

Nuostabių žirgų pasirodymai Deiveniškėse įsikūrusiame Mustango žirgyne. Tą patį savaitgalį čia vyks ir Lietuvos kariuomenės šventė.

Kur? Kačėnų k., Jašiūnų sen., Šalčininkų raj.

Kada? Šeštadienis, 9 val.

8.SwimRun Trakai 2017

Sujungti plaukimą ir bėgimą sugalvojo Švedijoje 2002 metais, kada viešbučio savininkas Andersas Malmas su dviem broliais ir darbuotojais Stokholmo salyne metė iššuki vieni kitiems. Dalyviai turėjo nusigabenti iš Sandhamno i Uta. 2006 metais varžybos pavadintos Ö till Ö (nuo salos iki salos).

Kur? Trakai.

Kada? Šeštadienis, 10 val.

9. Lietuvos trikovės čempionatas 2017

Deiveniškėse įsikūrusiame Mustango žirgyne vyks didelio masto jojimo varžybos. Sekmadienį nuo 10:00 val. Krašto apsaugos savanorių pajėgų, Karo policijos ir kitų kariuomenės padalinių kariai pristatys savo karinę techniką, ekipuotę ir ginkluotę.

Kur? Kačėnų k., Jašiūnų sen., Šalčininkų raj.

Kada? Liepos 15-16 d.

10. Battle of Vilnius 2017

Liepos 15 dieną, 2 metų gimtadienio proga, Crossfit Vilnius organizuoja varžybas "Battle of Vilnius" vol 2. Jose paaiškės ištvermingiausi ir kiečiausi sostinės fitneso atstovai.

Kur? Ateities g. 10

Kada? Šeštadienis, 10 val.

sportas sportorenginiai lienėjimas FCVilniausŽalgiris jugger riedučiai orientacinissportas crossfit
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Vilniaus meras Remigijus Šimašius ir vicemeras Valdas Benkunskas šiandien apsilankė Lazdynų daugiafunkcio sveikatinimo centro statybvietėje, kuris duris atvers jau kitąmet. Susitikimo metu sostinės vadovai su rangovais aptarė statybų eigą, atliktus ir planuojamus darbus. „Prieš pusmetį duris atvėręs Fabijoniškių baseinas yra pirmasis miesto pastatytas baseinas, atkūrus Nepriklausomybę, o jau kitąmet bus pastatytas ir antras didesnis Lazdynų daugiafunkcis s...
Verslas
Tarptautinio naujienų ir analizės centro „Emerging Europe“ atlikto draugiškumo verslui tyrimo duomenimis, Vilniaus verslo klimatas įvardijamas geriausiu Centrinės ir Rytų Europos regione. Vilnius taip pat patenka į geriausio miesto prekės ženklo, gyvenimo kokybės ir institucinės paramos verslui kategorijų dešimtukus. Pirmą kartą atliktame draugiškumo verslui tyrime iš viso vertinti 75 miestai iš Centrinės ir Rytų Europos, kurie turi daugiau nei 200 tūkst....
Įvykiai
Vilniuje nuo šiol bus galima įsigyti vardinius suolelius. Pagal miesto tarybos narių patvirtintą tvarką, sumokėjus nustatytą mokestį bus galima išsirinkti suolelį Vilniaus mieste ir papuošti jį nedidele lentele su norimu užrašu ir taip tapti savotiškais to suolelio globėju. „Neabejoju, kad žmonės bus išradingi ir išnaudos tai įvairiomis progomis: kas nors norės padovanoti vardinį suolelį draugui gimtadienio proga, įamžinti savo vaiko gimimą ar net tokiu ne...
Įvykiai
Dar viena ekologiška sveikatos priežiūros įstaiga Vilniuje – VšĮ Mykolo Marcinkevičiaus ligoninė jau greit turės savo saulės jėgainę ant stogo. Iš saulės šviesos gauta elektros energija bus panaudota vien ligoninės poreikiams. Šiandien tokiam sprendimui pritarė Vilniaus miesto taryba. 100 kW galios jėgainė turėtų pagaminti daugiau kaip 25 proc. bendro energijos poreikio per metus. „Mūsų ligoninė už elektros energiją per metus vidutiniškai sumoka apie 370 t...
Įvykiai
Pabūk su Kernagiu: MO muziejaus inicijuotas kalbančių skulptūrų projektas sėkmingai tęsiasi – šiemet Vilniaus savivaldybei pasiūlius, prakalbinta Vytauto Kernagio skulptūra Brode – paminklinis suoliukas Gedimino prospekte. Prie kalbančios skulptūros šiandien rinkosi V. Kernagio kūrybos gerbėjai, jo artimieji. Vilniečius pasveikino mero pavaduotojas Valdas Benkunskas. „Dar kartą išgirsti maestro Vytautą Kernagį – stebuklinga. Ir nors atsiminimai apie jį yra...
Savivalda
Vilnius ne tik labai jaunas ir greitas, bet ir visiems rūpestingas, atviras miestas, kuriame vertinama pagalba, bendrystė ir noras pasišvęsti kitiems. Kurdama draugiško senatvei miesto darbo grupę, sostinės savivaldybė siekia, kad Vilniuje būtų visiems patogu gyventi visapusišką šviesų ir orų gyvenimą. Ką veiksime? Kursime naujas ir gerinsim jau teikiamų paslaugų prieinamumą, kad mūsų miestas taptų patogesnis vyresnio amžiaus vilniečiams. Padėsime sostinės...
Laisvalaikis
Birželio 24 d. 18 val. Sigito Gedos alėjoje (Taikos g. 60) Jonines švęsim išmaniai: paparčio žiedo ieškosim pasitelkdami išmaniuosius telefonus, gavę užduotis jas narpliosim, kol pasieksime finišą. Susitikime išmaniojoje Jonė’mon’19 šventėje!
Eismo ribojimai
llgąjį Joninių savaitgalį, švenčiant Jonines, Vilniaus centre išaugs pėsčiųjų srautai, o Vilniaus gatvė taps pėsčiųjų zona. Sostinės savivaldybė kviečia keliauti į renginius, pasivaikščioti Senamiestyje pėsčiomis arba rinktis dviračius, paspirtukus. Nuo birželio 21 d. 19 val. iki birželio 24 d. 4 val. bus draudžiamas transporto eismas Vilniaus gatvės dalyje tarp Islandijos ir Labdarių gatvės. Svarbu žinoti Labdarių, Totorių gyventojams: privažiuoti prie na...
Įvykiai
Sostinėje tarp Giedraičių ir Kintų gatvių planuojamai įrengti viešajai erdvei vilniečiai pasiūlė pavadinimą – iš beveik 3 tūkst. balsavusiųjų internetu daugiausia pasisakė už Šnipiškių aikštės vardą. Savivaldybės surengtoje patariamojoje apklausoje šį pavadinimą rinkosi 18 proc. dalyvių. Antroje vietoje atsidūrė siūlymas erdvę vadinti Jurgio Viščako skveru (13,6 proc.). Toliau rikiavosi Šiaudinės parkas (13,1 proc.) ir Kintų skveras (10 proc.). „Viena seni...