Karoliniškių draustinyje buriasi organizuoti bėgikai

Paskutiniu metu Vilniuje netrūksta nemokamų bėgimo treniruočių. Jas organizuoja įvairūs bėgimo klubai, maratonai arba visuomenės atstovai. Vienas iš jų - Tomas Olišauskas, jau daugiau kaip metus buriantis žmones bėgiojimui Karoliniškių draustinyje.

- Kiek jau laiko organizuoji savanoriškus bėgimus Karoliniškių draustinyje?

- Jau kiek daugiau nei metus. Tas organizavimas, tai tiesiog kvietimas žmonių kartu prasibėgti gamtoje. Ateina kartais mažiau, kartais daugiau žmonių, bet labai džiugu, kad ateina. Kartu bėgti smagiau.

- Kaip „užsikabinai“ šiuos bėgimus rengti kiekvieną savaitę?

- Pats bėgioju ir kažkokios papildomos motyvacijos kaip ir nereikėjo. Gal tik tiek, kad daug kas nežinojo Karoliniškių draustinio, todėl tai buvo kaip ir vienas iš būdų supažindinti žmones su juo. Čia labai gražu.

- Tarp susirinkusiųjų dažniau būna pažįstami ar naujai sutikti sportininkai?

- Dabar jau didelė dalis ateinančių pažįstų, bet ir susipažinau su jais šio bėgimo metu. Visada ateina ir naujų žmonių. Be abejo, kartais brolis prisijungia, kiti draugai.

- Kuo jus asmeniškai žavi trail bėgimas?

- Myliu kalnus, todėl mėgstu ne tik bėgioti, bet ir eiti į žygius juose. O ir pats bėgimas gamtoje smagus. Pats bėgioju ne tik gamtoje, bet ir mieste, plentu. Rimčiau daugiau jokiais sportais dabar neužsiimu, bet mėgstu pažaisti tinklinį, tenisą. Anksčiau labai mėgau krepšinį, bet dabar jį apleidau.

- Kokios jūsų manymu geriausios vietos bėgti Vilniuje?

- Vilniuje labai daug vietų, kur būtų galima bėgti. Viskas priklauso nuo to, kokio bėgimo žmogus nori, kam ruošiasi, kokie tikslai ir t.t. Kalbant apie trail bėgimus, išskirčiau Karoliniškių draustinį, Sapieginę, Žemuosiuose Paneriuose esantį mišką, Verkius. Kitokioms treniruotėms puikiai tinka ir Vingio parkas, Neries pakrantės.

- Kam rekomenduojate prisijungti prie jūsų iniciatyvos?

- Visiems, kurie myli bėgimą ir gamtą. Nesvarbu kokio lygio bėgikas būtų, nes bėgame įvairiais greičiais ir prisitaikome vieni prie kitų. Bėgame dažnai ir skirtingomis grupelėmis.

Facebook grupė: „Trail bėgimo treniruotės Karoliniškių draustinyje“.

Kalbino: Jokūbas Baltrukonis

Bėgikai kiekvieną sekmadienį 9 val. ryto renkasi priešais Kačialovo mokyklą esančią automobilių stovėjimo aikštelę (prie miško).

70 peržiūrų liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.