Kaunas perima turistų srautą iš Vilniaus

35 dienoms uždarius Vilniaus tarptautinį oro uostą, pagrindiniais šalies oro vartais laikinai tapo Kauno oro uostas. Kol Vilniuje rekonstruojamas kilimo ir tūpimo takas, kauniečiai džiaugiasi turistų pagausėjimu - Kauno viešbučiai jau pajuto jų srauto padidėjimą.

„Jaučiame 15-20 proc. užimtumo kritimą“, - dienraščiui rašo „Lietuvos žinios“ sakė Vilniaus viešbučio „Europa City“ direktorius Juozas Pranckevičius. 

Lietuvos restoranų ir viešbučių asociacijos vykdomoji direktorė Eglė Ližaitytė teigė kol kas negalinti patvirtinti kalbų, kad Vilniaus viešbučiuose turistų sumažėjo net 30 proc.

Kauniečiai kol kas tyliai džiaugiasi augančiu pelnu, tačiau neskuba skelbti oficialių užimtumo skaičių. Viešbučio „Magnus“ direktorė Ilonas Godelienė teigė, jog visi ženklai rodo nemenką oro uosto perkėlimo įtaką.

Vilniaus oro uostas vėl funkcionuoti pradės rugpjūčio 18 d.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.