Savaitės sporto ir sveikatingumo renginiai Vilniuje

Kiekvieną savaitę Vilniuje vyksta begalės sporto ir sveikatingumo renginių. Siekdami mūsų portalo skaitytojus supažindinti su sostinės sporto įvairove, kiekvieną savaitę vilniečiams rekomenduojame svarbiausius ir įdomiausius įvykius.

1. Nemokama treniruotė lauke

Norime spėti pasidžiaugti ne dažnai mus aplankančia tikrąją vasara ir kviečiame pajudėti po atviru dangumi! Atvira ir nemokama viso kūno mankšta su "Asorti" studijos trenerėmis Vaida ir Gintare. Tinka tiek pradedančiosioms, tiek pažengusioms.

Kur? Gabijos g. 38

Kada? Pirmadienis, 19 val.

2. Kvėpavimo svarba fiziniam kūnui ir psichikai su Lina Lila

Be skysčių galėtume išgyventi porą dienų, be maisto gal savaitę, o be deguonies vos dvi minutes. Norėdami būti sveiki, mes tiek dėmesio skiriame savo mitybai, taip pat atidžiai renkamės vartojamus skysčius, o kvėpavimą paliekame vykti natūraliai, nekontroliuojamai, nors būtent deguonis išnešioja visas maistines medžiagas po organizmą. Kad ir kaip taisyklingai maitinsitės, negausite visų maistinių medžiagų, jei kvėpuosite netinkamai.

Kur? V. Grybo g. 17

Kada? Antradienis, 18:30 val.

3. Nemokamos Bėgimo Treniruotės Su Lilija

Treniruotes gali lankyti visi norintys. Bėgama ir daromi kiti pratimai. Lauksime visų antradieniais 19:00 prie Baltojo tilto Vilniuje.

Kur? Baltasis tiltas.

Kada?Antradieniais, 19 val.

4. Pasaulio jaunių irklavimo čempionatas

2017 Pasaulio jaunių irklavimo čempionatas rugpjūčio 2-6 dienomis vyks jau Lietuvos irklavimo sostine pramintuose Trakuose. Išskirtinėje irklavimo trasoje rungsis pajėgiausi irkluotojai iki 19 m. iš daugiau nei 60 pasaulio šalių. Nors Pasaulio jaunių irklavimo čempionatas Trakuose organizuojamas jau ne pirmą kartą, šiais metais Lietuvoje bus varžomasi dėl kelialapių į 2018 metų Olimpines jaunių irklavimo žaidynes vyksiančias Buenos Airėse. Nepraleisk progos – palaikyk savo komandą ir švęsk čempionatą su savo draugais!

Kur? Trakai.

Kada? Rugpjūčio 2-6 d.

5. Atvira Vilniaus Fechtavimo Klubo Treniruotė

Šią vasarą Vilniaus fechtavimo klubas surengs 8 nemokamas ir atviras treniruotes visiems. Užsiėmimų metu sužinosite dar daugiau įdomių fechtavimo dalykų, išmoksite stovėti, žingsniuoti ir laikyti špagą, kaip fechtuotojai. Visi atėjusieji ir nusifotografavę su špaga turės galimybę sudalyvauti konkurse ir vienas iš jų vasaros pabaigoje laimėti mėnesį nemokamų treniruočių. Aktyviausių treniruočių lankytojų vasaros pabaigoje laukia klubo simbolika papuoštos dovanėlės.

Kur? Vingio parkas.

Kada? Trečiadienis, 19 val.

6. FK ''Žalgiris'' - Utenos ''Utenis''

2016 m. Lietuvos futbolo arenose dominavęs FK „Žalgiris“ ir šiais metais nemažina apsukų. Jubiliejinį – 70-ą sezoną pajėgiausias šalies futbolo klubas pradėjo pergale Supertaurės rungtynėse bei iškovojo jau 14-ą trofėjų iš eilės.

Kur? Stadiono g. 2

Kada? Trečiadienis, 20 val.

7. Chicks day @WakeWay

Rugpjūčio 3 diena - ketvirtadienis oficialiai skelbiama moterų diena @ Wake Way parke! Visą dieną ne tik plauksime, treniruosimės, bet ir smagiai leisime laiką merginų būryje. Į svečius atskrenda dvi vienos geriausių pasaulyje moterų wake atlečių - Carro Djupsjo ir Angelika Schriber, jos dalins patarimus ir rodys, kaip gražiai mergaitiškai galima plaukti aukštam lygyje. Kartu su jomis - dienos stovyklai vadovaus Agne Simanskyte .

Kur? Ežero g. 13

Kada? Ketvirtadienis, 12 val.

8. CDIY Ranked Final Session + Kita forma kūrybinės dirbtuvės

RUGPJŪČIO 3D., ketvirtadienį visus dalyvius, draugus, šeimos narius ir visus neabejingus ekstremaliam sportui kviečiame į finalinę sesiją, kur paaiškės trys geriausi visų CDIY Ranked sesijų skate’riai, o žiūrovai bus pakviesti dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse!

Kur? Vingio parkas.

Kada? Ketvirtadienis, 18 val.

9. Ekstremalus bėgimas „Bebro kelias 2017“

Sušlapti ir išsipurvinti nebijantys sporto mėgėjai kviečiami į netradicinį, jau šeštus metus iš eilės organizuojamą didžiausią ekstremalų bėgimą Lietuvoje. Bebrai jau ruošiasi vasarai ir žada atnaujintą kliūčių ruožą, galybę purvo, vasariško vandens, klampių pelkių ir dar daugiau įvairių netradicinių nuotykių. Šiemet „Bebro kelias“ vyks rugpjūčio 5 dieną. Dalyviai galės rinktis net iš kelių siūlomų trasų: 5 km ir 10 km su fiksuotu laiku bei 5 km be laiko fiksavimo.

Kur? Pamusių k.

Kada? Rugpjūčio 5-6 d.

10. Bėgimas basomis

Trečią kartą vyksiantis bėgimas basomis - www.begam.lt

Kur? Europos Centro golfo klubas.

Kada? Sekmadienis, 12 val.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.