Prezidentė sveikina Šveicariją nacionalinės šventės proga

Šiandien, rugpjūčio 1-ąją dieną Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Šveicarijos Konfederacijos Prezidentę Doris Leuthard nacionalinės šventės proga.

Šalies vadovė sveikinime rašė, jog Lietuva labai vertina šveicarus kaip puikius partnerius, su kuriais visada gali dirbti drauge, siekiant užtikrinti abiejų valstybių gerovę ir saugumą.

Anot prezidentės, sėkmingą dialogą dvišalių santykių ir ryšių su Europos Sąjunga lygiu, pirmiausia, lemia sutampantis Lietuvos ir Šveicarijos požiūris į kylančius iššūkius ir svarbiausias tikslas – ginti piliečių interesus.

D. Grybauskaitė akcentavo, kad Lietuva ir Šveicarija puikiai bendradarbiauja verslo, inovacijų, mokslo, švietimo, turizmo, kultūros ir istorinio pažinimo srityse.

Prezidentė linkėjo Šveicarijos Prezidentei ir visiems šalies žmonėms daug sėkmės, laimės ir klestėjimo.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.