vilniuje.info

Greičio matuokliai pažeidimus fiksuoja iš abiejų pusių

Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Egidijus Skrodenis atskleidė, jog kai kurie greičio matuokliai fiksuoja abejomis kryptymis važiuojančių automobilių greitį. Pranešta, jog ateityje priemonių, kuriomis bus kovojama su greičio mėgėjais, Vilniuje bus dar daugiau.

„Mes neatskleidžiame, kuriose vietose yra matuokliai, ne todėl, kad norime susirinkti daugiau pinigų ar pagauti visus pažeidėjus. Tiesiog norime, kad visi vairuotojai galvotų, jog kiekvienas iš 139 stacionarių greičio matuoklių yra būtent tas, kuris juos gali užfiksuoti tiek atvažiuojančius, tiek nuvažiuojančius“, - teigė E. Skrodenis.

„Jau yra įrenginėjamos 25 vietos, iš viso 100 vidutinio greičio fiksavimo kamerų visoje šalyje. Tikimės, kad spalio–lapkričio mėnesį jie pradės veikti. Yra tokių vietų, kuriose reikia išlaikyti, pavyzdžiui, 50 ar 70 km/val. greitį ilgesniame ruože, 1 ar 2 km, tam mes ir įdiegsime sektorines kameras, arba vidutinio greičio kameras. Vairuotojo numeris bus užfiksuotas įvažiuojant ir išvažiuojant iš šio pavojingo ruožo“, – apie būsimas naujoves pridūrė Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti