vilniuje.info

Kriminalinių naujienų Vilniuje apžvalga

Sekmadienį, liepos 30-ąją Vilniaus rajone nuo kelio nuvažiavo ir į tvorą atsitrenkė neblaivaus vairuotojo automobilis. Nelaimė įvyko vidurnaktį Nemėžio seniūnijoje, Skaidiškių kaime, Rudaminos gatvėje.

Policijos duomenimis, teises vairuoti turinti 35-erių metų I.R., būdamas neblaivus nesuvaldė „Toyota Avensis“ automobilio. Vyruotojo kraujyje rasti net 2,66 promilės alkoholio.

Pirmadienį, liepos 31-ąją apie 20 val. vakaro Vilniuje, Naujininkų mikrorajone, Zanavykų gatvėje, prie namo, du nepažįstami asmenys sumušė 16-metį.

Šiuo metu dėl nosikaulio lūžio bei peties sumušimo paauglys gydomas ambulatoriškai. Policija ieško įvykį padarusių įtariamųjų, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Antradienį, rugpjūčio 1-ąją dieną apie 14 val. į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybą kreipėsi mergina, kuri pranešė, kad važiuodama dviračiu susižalojo atsidarius sunkvežimio durims.

22-ejų metų moteris pasakojo, kad incidentas įvyko antradienio rytą, apie 9 val. 15 min. Tuo metu sostinės Senamiestyje, esančioje Arklių gatvėje, kur šiuo metu vyksta statybos darbai, krovininio automobilio vairuotojas, sustojo dviračių take ir staigiai darė vairuotojo dureles.

Būtent jomis vyras užkliudė iš kairės pusės automobilį apvažiuojantį dviratį, kuriuo ir važiavo nukentėjusioji mergina. Kadangi smūgis buvo stiprus – jauna dviratininkė neišsilaikė ir pargriuvo.

Netrukus dviratininkė kreipėsi į ligoninę. Ten jai buvo nustatyti kairės kojos sumušimai ir nubrozdinimai, taip pat nubrozdinimai pilvo srityje. Anot policijos, mergina nespėjo įsidėmėti nei krovininio automobilio markės, nei modelio, nei valstybinio numerio.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti