M. Katleris ir M. Bartuševičius rengia virtualias statybas

Sostinėje vykta išskirtinis renginys, kurį rengia du humoristai Mantas Katleris ir Mantas Bartuševičius. Humoro nestokojančios asmenybės, padėdami kitų lietuvių, Katedros aikštėje statys gigantišką cepeliną. Tiesa, tai jie darys pasinaudodami žaidimo „Minecraft“ aplinka.

Akcijos sumanytojas Mantas Katleris: „Nebūsi tikras lietuvis, jei nežinosi, kas yra Katedros aikštė, Valdovų rūmai ar Gedimino kalnas. Garbės taškų irgi gausi tik tuomet, kai būsi ragavęs ar pamėgsi mūsų tradicinį maistą. Mums su Mantu ne ką mažiau artimi yra patys skaniausi mamos virti cepelinai. Todėl nusprendėme, kad tai būtų puiki proga juos įamžinti „Minecraft‘e“, – kalbėjo humoristas.

Idėją virtualiai atstatyti Gedimino kalną ir aplink ją esančią teritoriją paskelbė žinomų Lietuvos žaidėjų komanda ir kiti kolegos.

Socialiniame tinkle „Facebook“ lankytojai balsavo ir rinkosi iš dviejų pasirinkimų. „Labas“ sekėjai išsirinko, kad į Gedimino kalną nori kilti dirižabliu, o ne keltuvu, o Valdovų rūmų kiemelyje tautiečiai nusprendė, kad puikiai atsipalaiduoti tiks baseinas.

Statybos prasidėjo jau liepos 31-ąją, o rugpjūčio 1 ir 2 d. nuo 23 val. vakaro jas buvo galima stebėti per vaizdo transliacijų internetu platformą „Twitch“ „Labas“ paskyroje.

Be to, per statybų komandos narių paskyras („Dariuscxz“ ir „Sponsorius“).

Nuolat iš statybų vietos vyko reportažai, kuriuos vedė radijo laidų vedėjas ir žurnalistas Orijus Gasanovas.

Tiesa, visi norintys galėjo gauti prisijungimą prie vykdomų statybų ir pačiame žaidime „Minecraft“ bei ateiti pasižiūrėti, kaip viskas vyksta virtualioje aplinkoje.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.