Perspėjama dėl galimos smarkios audros trečiadienį

Trečiadienį daug kur Lietuvoje gali kilti labai smarki audra, įspėja Hidreometeorologijos tarnyba.

Iškentėję šiltojo metų laiko visiškai neprimenančius pirmuosius du vasaros mėnesius, šiomis dienomis sulaukėme tikros vasariškos atgaivos. Termometrų stulpeliai šoktelėjo gerokai virš 20 laipsnių, tačiau tokia kaitra niekuomet nekeliauja viena. Panašu, jog vėlgi kuriam laikui galime traukti iš spintos lietpalčius ir šokti į guminius batus. O ekstremalaus laisvalaikio mėgėjai, rodos, į gatves vėl galės trumpam išsistumti valtis, nes vasara grąžins mus prie šiemet jau įprastais tampančių orų - trečiadienį sinoptikai prognozuoja smarkų lietų su perkūnija, pūs stiprus vėjas.

Ateinančią naktį daug kur trumpai palis, vietomis smarkiai, škvalas, griaudės perkūnija, kai kur kris kruša. Vėjas - pietryčių, pietų, pereinantis į pietvakarių, vakarų, jo greitis sieks 6–11 m/s, o perkūnijos metu gūsiai pasieks net 15–20 m/s. Temperatūra sostinėje laikysis apie 22 laipsnius šilumos.

Dieną per Lietuvą slinks trumpi lietūs, vietomis smarkūs, griaudės perkūnija, kurios metu vakario vėjo greitis pasieks netgi 17-22 m/s, vietomis galima kruša. Termometrų stulpeliai vietomis perkops net 30 laipsnių.

Vilniuje bei Vilniaus apskrityje trečiadienį dieną numatomas nepastovus debesuotumas, lietus su perkūnija ir vėjo gūsiais siekiančiais 18 m/s greitį. Temperatūra pakils iki 29 laipsnių.

Ketvirtadienį Lietuvos rytuose lietaus nenumatoma, o jei ir lis, tai nesmarkiai. Tamsiuoju paros metu vietomis tvyros rūkas. Temperatūra naktį sieks apie 16, dieną - 22 laipsnius šilumos.

Primename:

Vyraujant karščiams, rekomenduojama gerti kuo daugiau vandens, o užklupus smarkiai liūčiai, perkūnijai bei stipriam vėjui, būtina saugoti savo asmeninius daiktus bei save.

Prieš palikdami automobilius ilgam laikui, įsitikinkite, jog stovėjimo aikštelė nebus užtvindyta, ant transporto priemonės neužkris medžiai, nerizikuokite važiuodami per apsemtą gatvę, būkite pasiruošę papildomo laiko praleisti automobilių spūstyse.

Keliaudami pėsčiomis, neturėkite prie savęs metalinių daiktų, nestovėkite po medžiais, nebėkite, o prieš palikdami namus nepamirškite išjungti visų elektros šaltinių bei uždaryti langus.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.