Vilniuje pagreitį įgauna naujų dviračių takų statybos

Antakalnio rajono gyventojai ir miesto dviratininkai nekantriai laukia naujojo dviračių tako atidarymo. 1,4 km ilgio tako statybos jau pasiekė pusiaukėlę. Jis taipogi bus skirtas ir pėstiesiems. Darbus baigti planuojama iki metų pabaigos.

Nauja dviračių tako atkarpa sujungs Šilo tiltą ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto licėjų. Beveik visoje atkarpoje tako plotis sieks 3,5 metro. Taip pat iš abiejų pusių bus įrengti šaligatviai ir sutvarkytas apšvietimas.

Kol darbininkai pluša darbo vietoje, gyventojai prašomi nesinaudoti naujuoju taku ir kol kas rinktis kitą kelią.

Sostinė tampa patogesnė dviratininkams

Pagal numatytus savivaldybės planus, naujasis takas taps jungtimi su šiemet baigiama projektuoti likusia P.Vileišio ir Sluškų gatvės dalimi bei kitais takais palei abi Neries krantines.

Per šiuos metus iš viso planuojama nutiesti mažiausiai 17 km naujų dviračių takų. Naujos ir ilgai lauktos atkarpos miestiečių keliavimą dviračiais palengvins nuo Konstitucijos prospekto ir Pilaitės (5 km), nuo Sodros ir Ateities gatvės (6 km), nuo Nemenčinės plento iki Šatrijos Raganos gatvės (1 km), nuo Vingio parko iki Geležinio Vilko gatvės (2 km), nuo Molėtų plento iki Santariškių gatvės (1,8 km) ir takas Oslo gatvėje (1,5 km). Taip pat numatomi ir kai kurių senų dviračių takų atkarpų remontai.

Šiais metais dviračių ir dalies pėsčiųjų takų plėtrai numatoma skirti kiek daugiau nei 3 mln. eurų. 2018 metais planuojama nutiesti dar daugiau naujų dviračių takų - mažiausiai 20 km.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.