Naujovės „Telia“ verslo klientams

Naujovės vienoje didžiausių telekomunikacijų bendrovėje Lietuvoje „Telia“. Taigi dabar visi verslo klientų dokumentai galės būti tvarkomi elektroniniu būdu. „Telia“ tapo pirmoji telekomunikacijų bendrovė Lietuvoje, įmonėms siūlanti sutartis pasirašyti elektroniniu būdu arba mobiliuoju parašu.

Anot „Telia“ verslo klientų vadovo teigimu: „Kai vis daugiau gyvenimo persikelia į skaitmeninę erdvę ir mobiliuosius įrenginius, turime užtikrinti tokį klientų aptarnavimo procesą, kuris atitinka šių dienų poreikius – greitą, saugų, vos kelių mygtukų paspaudimu. Skaitmeninis klientų aptarnavimas ir elektroninis dokumentų pasirašymas pasaulyje jau yra įprasta verslo praktika, kurią mes norime stiprinti ir Lietuvoje“, – aiškino Mindaugas Ubartas.

Verslo klientų vadovas minėjo, kad elektroninio parašo galimybės Lietuvoje turi didelį potencialą. Be to, nuo šiol visuose „Telia“ mobiliojo ryšio paslaugų planuose verslui yra įtrauktas ir elektroninis parašas. Maža to, o dabar turimas SIM korteles be mobiliojo parašo į jį turinčias įmonės gali pasikeisti nemokamai.

Tiesa, jau spalį „Telia“ planuoja tokią pačią galimybę – sutarčių pasirašymą elektroniniu parašu – pasiūlyti kaip atskirą papildomą paslaugą verslui.

Taip įmonės, įsigijusios šią paslaugą, galės dokumentus su savo partneriais ar klientais taip pat pasirašyti elektroniniu būdu.

Šiuo metu minėtoji telekomunikacijų bendrovė iš viso aptarnauja daugiau kaip 40 tūkst. įmonių Lietuvoje.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.