Vilniaus autobusų stoties atnaujinimo dar teks palaukti

Nors tikimąsi iki naujų metų pradžios suformuoti autobusų stoties atnaujinimo viziją, jos akcininkai vis dar nesutaria tarpusavyje dėl atnaujinimo darbų. Vilniaus miesto savivaldybėje tuo tarpu netyla kalbos apie naujo stoties terminalo statymą kitoje vietoje.

1974 metasi pastatytas autobusų stoties pastatas, paskutinį kartą buvo atnaujintas 2000 metais. Jis senas, prastai renovuotas ir kenkia miesto įvaizdžiui. Vilniaus savivaldybė svarsto apie galimybę statyti naują stoties terminalą greta Vakarinio aplinkkelio - šioje miesto dalyje didžiausi keleivių srautai. Kol kas nėra aišku, ar jis perims didžiąją dalį reisų, ar tik nedidėlę.

Atokesnėje vietoje iškilę terminalai galėtų būti naudingi dėl mažesnės transporto apkrovos ir taršos senamiesčiui. Yra žinoma, jog dalis autobusų paleidžia keleivius vakarinėje miesto dalyje, o stotį pasiekia pustuščiai. Tiek Lietuvos, tiek užsienio miestuose yra įprasta praktika turėti kelis autobusų stoties terminalus, kas leidžia optimizuoti transporto srautus.

Miesto meras Remigijus Šimašius anksčiau buvo iškėlęs ne vieną ultimatumą senojo Vilniaus autobusų stoties pastato akcininkams, jog šie sparčiau imtųsi permainų, tačiau tai vaisių kol kas nedavė. Savivaldybė iki naujų metų pradžios tikisi rasti konkretų sprendimą šiam miestui aktualiam klausimui.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.