Grasindamas švirkštu užpuolikas apvogė vilnietę

Antradienį Vilniuje apvogta moteris, kuriai užpuolikas grasino švirkštu.

Pasak Vilnius policijos pareigūnų, apie 18 val. Gerosios Vilties gatvėje dirbanti 26 metų masažistė sulaukė vyro, prisistačiusio klientu.

Jis pagrasino jai švirkštu ir, sakydamas, jog užkrės AIDS, pagrobė 140 eurų.

Tokie ir panašūs atvejai, kuomet susipykę ar visiškai nepažįstami žmonės grasina užkrėsti šia neišgydoma infekcine liga, kartais sudrebina visą Lietuvą. Be to, socialinėje erdvėje vis kyla skandalai, kai neva užkrėsti švirkštai būna paliekami ant sėdynių ar turėklų, arba parduotuvėse subadomi maisto produktai, siekiant kuo daugiau nekaltų žmonių užkrėsti AIDS. Tačiau ar tikrai šie grasinimai ne iš piršto laužti?

Pasirodo, kad įsidūrę užkrėsta adata AIDS suserga maždaug 2,3 žmonių iš 1000. Taigi, tikimybė užsikrėsti patyrus šią traumą yra lygi mažiau nei vienam procentui. Daug didesnė rizika tokiu pačiu būdu yra užsikrėsti hepatitu C - apie 1,8 proc. ir hepatitu B - gerokai daugiau nei 20 proc.

Taigi, nors tikimybė užsikrėsti ir labai maža, visgi įsidūrus nesteriliu švirkštu ar patyrus durtinių sužalojimų užpuolimo metu, būtina kuo skubiau vykti į ligoninės priimamąjį, kur visą būtiną pagalbą bei informaciją suteiks gydytojai specialistai.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.