„Maxima“ laikinai traukiasi iš Žirmūnų

Ankstyvas vasariškas rytas sostinėje. Rodos, pagaliau sulaukėme tokių orų, kurie jokiu būdu neleis nuotaikai subjurti. Tačiau svajingai žingsniuojant gatve žvilgsnis užkliūva už grupelės nepatenkintų veidų, besibūriuojančių prie „Maxima X“ parduotuvės, esančios adresu Žirmūnų 89A.

Prisiartinus prie šurmulio epicentro durų paaiškėja, jog ši, nuolatos pakankamai daug klientų, kurių didžiąją dalį sudarė pensijinio amžiaus aplinkinių namų gyventojai, pritraukusi parduotuvė, užrakinta. Kaip pranešama administracijos pakabintame lapelyje, nuo rugpjūčio 1 dienos parduotuvė uždaryta rekonstrukcijai. Kada planuojama atnaujinimo darbų pabaiga, neskelbiama.

Pakalbinus praeivius paaiškėjo, jog dalis jų net nenutuokė apie planuojamą parduotuvės uždarymą, apie tai nebuvo skelbiama ir oficialiame prekybos centro puslapyje ar socialinių tinklų paskyrose, tad šiandien ši žinia tapo pagrindine prastos nuotaikos priežastimi. Ir ne be reikalo, mat Žirmūnų gatvės gyventojus laikinai aptarnaus tik viena „Maxima XX“, esanti Šiaurės miestelyje, Lakūnų gatvėje, nuo uždarytos parduotuvės nutolusi nei daug nei mažai - kiek daugiau nei 1 km.

Ir nors nežinia, kiek laiko truks rekonstrukciniai darbai, gyventojai su nekantrumu laukia atnaujintos parduotuvės atidarymo, kadangi pagal gyventojų skaičių Vilniaus mieste pirmaujantis (maždaug 47 tūkst. registruotų gyventojų) Žirmūnų mikrorajonas deja, bet prekybos centrų gausa pasigirti negali.

Kas paskatino tokius netikėtus „Maxima X" pokyčius, galime tik spėti. Tačiau negalime ignoruoti minties, jog tam įtakos galėjo turėti netoliese vykstančios „Lidl" prekybos centro statybos, kurio atidarymas numatomas artimiausiu metu.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.