Atostogaujantis pareigūnas sulaikė visiškai neblaivią vairuotoją

Antradienį apie 20:50 val. vakaro Vilniaus rajone esančiame Bukiškių kaime, Draugystės gatvėje, Vilniaus AVPK Imuniteto vadovas Marius Donauskas turėjo darbo savo atostogų metu.

Policijos pareigūnui teko trumpam grįžti iš atostogų į darbą, nes jis tapo itin girtos vairuotojos K.T. (1971 m. gim.) patirtos avarijos liudininku.

Nepaisant M.Donausko pastangų sulaikyti girtutėlę moterį, ji su „Volkswagen Tiguan“ įvažiavusi į griovį, dar mėgino pasprukti iš įvykio vietos, tačiau patyręs policininkas tam užkirto kelią.

Atostogavęs pareigūnas vėl ėmėsi tarnybinio pranešimo rašymo. Buvo nustatyta, jog moteris yra sunkaus girtumo laipsnio - 2,66 prom.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.