Į Vilnių rudenį atvyks per 3000 jaunųjų Europos futbolo talentų

Rudenį į sostinę sugrįš tarptautinis vaikų futbolo turnyras „Ateitis CUP“. Jame kaip įprasta dalyvauja Lietuvos futbolo mokyklų auklėtiniai ir stipriausios Europos futbolo akademijos, tokios kaip „Juventus“, „CSKA“, „AC Milan“, „Hammarby“, „Liverpool“ ir daugelis kitų. Planuojama, jog sostinėje susirinks virš 3 000 jaunųjų Europos futbolo talentų.

Turnyre dalyvaus 2001 - 2011 metais gimę berniukai. Jis prasidės spalio 20 d. ir truks net iki gruodžio 3 d. Viso - septynias savaites. Rungtynės vyks „Sportimos“ manieže ir Fanų stadione.

Turnyro organizatoriai skelbia, jog nors iki „Ateitis CUP“ pradžios dar keli mėnesiai, tačiau jau kai kurių amžiaus grupių registracijos baigėsi. Dalyje iš jų užsiregistravo jau po 30 užsienio komandų. Rengėjai apgailestauja, jog priimti daugiau komandų kol kas negali dėl aikštelių trūkumo.

Rudenį prasidėsiančiame turnyre, lyginant su praėjusiu, bus daugiau komandų iš Anglijos ir Italijos. Pirmą kartą atvyks Šveicarijos klubo „Lugano“ auklėtiniai. Taip pat pasirodys ir geriausia Norvegijos jaunimo komanda. „Ateitis CUP“ vyksta jau nuo 2013 metų.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.