Elektroninės drabužių parduotuvės įkūrėja Marta: „Įgyvendinau savo svajonę“

Šį kartą - išskirtinis interviu su jauna ir entuziastinga verslininke Marta Marcinkevič. Moteris atvirai sutiko pasidalinti savo verslo istorija, įkuriant elektroninę drabužių parduotuvę MMshopas. Visi atsakymai, kaip pradėti verslą ir kokie iššūkiai užklumpa imantis tokios veiklos – pokalbyje su drabužių parduotuvės vadove Marta.

Kodėl kilo mintis įkurti elektroninę parduotuvę?

Sena svajonė buvo dirbti su kokybiškais drabužiais. Kadangi pavyko surasti gerus gamintojus – įgyvendinau savo svajonę. Be to, prekyba mano gyvenime yra pagrindinė veikla, kuri leidžia mėgautis gyvenimu ir džiaugtis, kad pavyko realizuoti daugelį metų brandintus tikslus.

Kas buvo sunkiausia pradžioje įkuriant parduotuvę?

Pradedant ką nors naujo – visada būna daug sunkumų, bet laikui bėgant jų mažėja. Mano atveju, pirmas iššūkis buvo prekių kiekio susisteminimas ir vertimai. Antras uždavinys – darbai tvarkantis informacinių technologijų sferoje. Abu šie kriterijai buvo reikšmingi pradedant naują verslą ir norint, kad viskas vyktų gražiai, o darbas vyktų puikiai.

Kiek laiko gyvuoja mmshopas.lt?

Oficialiai parduotuvė pradėjo veikti nuo šių metų birželio 13-os dienos.

Kodėl pasirinkote prekiauti drabužiais, o ne papuošalais?

Todėl, kad daugumai moterų reikia naujos avalynės ir aprangos, o papuošalas yra tik smulkmė. Žinant save ir drauges mes mėgstame atsinaujinti vos ne kas mėnesį naujais batais, apatiniais arba suknelėmis. Kadangi jų niekada nebus per daug. Dabar minimalistinė mada, todėl mažai kas dedasi krūvas papuošalų, asmeniškai man tai irgi atrodo neskoningai. Be to, pati ne itin mėgstu papuošalus, tad ir nebūtų noro jais prekiauti. Negaliu teigti, kad prekyba papuošalais negali būti pelninga, todėl šią estafetę perduodu kitiems.

Kokių drabužių galima rasti apsilankius Jūsų el. parduotuvėje mmshopas.lt?

Mūsų drabužių asortimentas labai platus – apranga, apatinis trikotažas, avalynė ir keletas priedų – diržai ir rankinės. Tiksliau sakant viskas nuo a-ž ko reikia, norint atrodyti stilingai kiekvieną dieną.

Kokie drabužiai šį sezoną buvo ypač perkami moterų ir vyrų? Kaip manote, kodėl?

Vienareikšmiškai dominuoja suknelės, nes Lietuva gražių ir save prisižiūrinčių moterų kraštas. Suknelės pabrėžia visą moteriškumą. Taigi viskas, ko reikia moteriai, kuri nori būti gražiai.

Kokiai auditorijai pritaikytos Jūsų parduotuvės drabužiai – vidutiniai ar verslo klasei?

Mmshopas.lt parduotuvėje visi drabužiai yra aukštos klasės, visos prekės yra pagamintos Europoje. Tikrai nesame brangininkai stebime kainų rinką ir siūlome pirkėjui nusipirkti prekę už palankią kainą kokybės atžvilgiu.

Gal pastebėjote, kada žmonės dažniau linkę apsipirkinėti el. parduotuvėje – ryte, dieną, vakare ar naktį? Kodėl?

Tiesą sakant, dar neanalizavome kada vyrauja didesni prekybos srautai, kadangi parduotuvė veikia dar tik nepilnus tris mėnesius. Tačiau, žinoma, visada rytas protingesnis už vakarą.

Šiuo metu siūlote drabužius – moterims ir vyrams, gal ateityje bus drabužių ir vaikams?

Tiesa, šiuo metu galime pasiūlyti drabužių moterims ir vyrams. Pastariesiems, vargu , ar apskritai galėsime ką nors pasiūlyti ateityje. Kalbant apie vaikų liniją – planų įtraukti kol kas neturime.

Kokių turite verslo planų ateičiai?

Pagrindinis planas elektroninę parduotuvę paversti fizine. Tačiau nežinia, kokių idėjų ateityje dar gali ateiti į galvą. Todėl svarbu veikti, netingėti, realizuoti planus, nes be pastangų niekas savaime nepasidarys. Kadangi viskas kas vyksta gyvenime, nevyksta šiaip sau, be pagrindo.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.