vilniuje.info

Žalgiriečiai negailestingai sutriuškino „Utenį“

FK „Žalgiris“ devynioliktame A lygos turo namų rungtynėse su Utenos„Uteniu“ iškovojo gražią ir energingą pergalę rezultatu 5:0 (3:0). Trečiadienio vakarą LFF stadione netrūko gerų emocijų ir įspūdingų įvarčių.

Po šios pergalės vilniečiams A lygoje liko sužaisti 9 rungtynes. Iš jų - keturias namų aikštelėje. Šiuo metu „Žalgiris“ yra vienvaldis A lygos lyderis ir turi surinkęs 45 taškus. Antroje vietoje vis dar sunkiai vilniečius besivejantis „Trakų“ klubas. Šiuos klubus skiria 14 taškų persvara.

Sekančias rungtynes namuose vilniečiai žais rugjūčio 9 d. su puikiai Europos lygos atrankos varžybose rungtyniaujančiu Marijampolės „Sūduvos" klubu.

Rungtynių eiga:

4-oji minutė. Rungtynių pradžia itin karšta. Elivelto užsidirbo geltoną kortelę po susidūrimo su varžovu.

7-oji minutė. M.Traore prasižengė prieš savo baudos aikštelę, bet Utenos futbolo klubo atstovo smūgį A.Vitkauskas sugauna.

16-ąją minutę ryžtingai rungtyniaujantys žalgiriečiai įmušė pirmą įvartį. Gražios atakos metu S.Nyuiadzi įsiveržė į baudos aikštelę, jo smūgį vartininkas atrėmė, tačiau kamuolys atšoko Elivelto, kuris galva smūgiavo nepriekaištingai.

17-ąją minutę varžovų puolėjas Y.Kharbouchas buvo įspėtas už vaidybą.

19-ąją minutę kilo pavojus prie šeimininkų vartų. Po G.Smitarello smūgio iš 16 metrų kamuolys kliudė žalgirietį ir skriejo netoli vartų. Nuo kampinio čempionai apsigynė.

26-oji minutė. Varžovai dar sykį smūgiavo iš toli. Šį sykį J.Garcia atliko puikų tolimą smūgį, o kamuolys, galingai muštas iš 25 metrų, skriejo arti skersinio.

26-oji minnutė. Dar viena puiki ataka baigėsi antru vilniečių įvarčiu. Po puikaus E.Vaitkūno perdavimo iš dešiniojo krašto D.Šernas nukreipė kamuolį į vartus. Emocijų aikštėje ir toliau netrūksta.

33-iąją minutę į žaidimą teko įsitraukti A.Vitkauskui. J.Garciai atšoko kamuolys maždaug 15 metrų nuo vartų ir kolumbietis sėkmingai jį smūgiavo vienu lietimu, visgi, šeimininkų vartininkas laiku sureagavo ir išgelbėjo komandą.

37-ąją minutę dar vieną žalgiriečių ataką įvarčiu pavertė S.Nyuiadzi, iš arti nukreipęs kamuolį į vartus.

45-oji minutė. Po Y.Kharboucho tolimo smūgio kamuolys skriejo greta virpsto, o po šio epizodo geltona kortelė buvo parodyta M.Traore.

49-oji minutė ir dar viena pavojinga šeimininkų ataka. Jos smaigalyje atsidūrė M.Traore, tačiau maliečio smūgį iš 15 metrų atrėmė puikiai sužaidęs F.Ramirezas.

65-ąją minutę žalgiriečiai surengė žaibišką kontrataką, kurios metu V.Lukša perdavė kamuolį D.Šernui. Šis kiek sudelsė, bet sugebėjo taikliai smūgiuoti pažeme ir nepalikti vartininkui vilčių.

72-ąją minutę prie vilniečių vartų kilo pora gaisrų. Sykį komandą puikiai išgelbėjo A.Vitkauskas, dar du uteniškių smūgiai buvo netikslūs.

B.Atajičius ir V.Lukša apsikeitė savalaikiais perdavimais, tad legionieriui iš Švedijos 76-ąją minutę tik beliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.

87-ąją minutę varžovai susikūrė dar vieną dėkingą progą smūgiui. Šį sykį uteniškis iš 15 metrų smūgiavo virš vartų.

Įvarčiai: 16 min. Elivelto, 26 min. ir 64 min. D.Šernas, 37 min. S.Nyuiadzi, 77 min. B.Atajičius

Geltonos kortelės: 4 min. Elivelto, 45 min. M.Traore; 17 min. Y.Kharbouchas, 58 min. C.Carrasco

FK „Žalgiris“: A.Vitkauskas, D.Slijngardas, D.Oyarzunas, M.Mbodjis, E.Vaitkūnas, S.Blagojevičius, M.Traore, M.Kuklys (70 min. M.Ljujičius), Elivelto, S.Nyuiadzi (54 min. V.Lukša), D.Šernas (74 min. B.Atajičius).

„Utenis“: F.Ramirezas, A.Goni (46 min. Ph.Atbashyanas), J.Rabadanas, G.Smitarello, P.Navasas, D.Traore, B.Aizpunas, I.Berruezo, J.Garcia, C.Carrasco (68 min. P.Roca), Y.Kharbouchas (68 min. A.Fofana).

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti