Sostinėje šiandien nugriaudės „Daddy Was A Milkman“ koncertas

Kiekviena šio atlikėjo daina - tarsi dienoraštis. Viskas paremta konkrečiomis situacijomis ir emocijomis. Daddy Was A Milkman kūryba dvelkia nuoširdumu, ta muzika nesugeba meluoti.

Švara, ramybė, švelnumas ir natūralumas buvo sujungti į muziką kadaise už Atlanto pieno išvežiotoju dirbusio ir dėl to dabar dainuojančio pienininko amplua save pateikiančio vilniečio Igno Pociūno. Toks netikėtai šviežias kokybės gūsis Lietuvos padangėje greitai ėmė sklisti pro tikrumo išsiilgusių tautiečių ausis, dainos pradėjo skambėti pačių tyriausių gyvenimo akimirkų metu, tad nenuostabu, kad vis didėjantis populiarumas atlikėjui jau atnešė ne tik šimtatūkstantines perklausas „Youtube“ platformoje, bet ir milžiniško pasisekimo sulaukusius pasirodymus Lietuvoje ir už jos ribų, o šiais metais Daddy Was A Milkman buvo pripažintas Metų proveržiu ir geriausia metų grupe prestižiniuose šalies „M.A.M.A.“ muzikos apdovanojimuose. 

Norėdamas atsidėkoti savo gerbėjams už praėjusių metų palaikymą ir meilę, suteiktus netikėtus nuostabius pojūčius, Daddy Was A Milkman šiandien, rugpjūčio 3 d., žada atsilyginti tuo pačiu ir kviečia visus susitikti, nuo kasdienių rūpesčių pabėgti bei svajingam muzikos lietui atsiduoti Trakuose. Čia laukia ne tik populiariausios dainos, kurias mintinai dainuoja visa publika, bet ir nauji negirdėti kūriniai.

„Ateik, bus gražu“ - sako atlikėjas.

Kur?: Trakų pilis

Kada?: rugpjūčio 3 d. 20 val.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.