Sostinės kriminalinių įvykių apžvalga

Antradienį, rugpjūčio 1-ąją miško aikštelėje, grupė nepilnamečių sumušė ir apiplėšė paauglį. Policija praneša, kad incidentas įvyko apie 19 val. S.Stanevičiaus gatvėje 100.

Įvykio metu 3-5 nepilnamečių grupė sumušė 41-erių metų moters sūnų. Pasak policijos, iš 16-mečio, panaudojus fizinį smurtą buvo pagrobtas mobiliojo ryšio telefonas. Be to, visa turtinė žala siekia net 275 eurai.

Vakar, apie vidurdienį neblaivus tėvas sužalojo sūnų, kai šis nuo smurto bandė apginti motiną. Šį kartą nusikaltimas įvykdytas trečiadienio vidurdienį Baltosios Vokės Sodų gatvėje.

Įvykio metu 45-erių metų moters neblaivus 44-erių metų sutuoktinis sukėlė konfliktą, kurio metu ketino prieš žmoną panaudoti fizinį smurtą.

Maža to, 16-metis vaikinas norėdamas apginti motiną ir sustabdyti tėvą – nukentėjo ir pats. Vyriškis prieš sūnų panaudojo fizinį smurtą: pargriovė ant grindų ir bandė suduoti smūgį. Pargriovus buvo sumušta ir nubrozdinta nepilnamečio ranka. Nukentėjusysis dėl rankos nubrozdinimo į medikus nesikreipė. Tačiau įtariamasis uždarytas į areštinę. 

Vakar, rugpjūčio 2-ąją į Vilniaus ligoninę kreipėsi du policijos pareigūnai, kuriuos sužalojo nepilnametis. Anot Policijos departamento, Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato vyresniajam tyrėjui buvo sužalota kairė plaštaka, o jo kolegei – nykštys. Maža to, nukentėję pareigūnai pasakojo, kad tą pačią dieną apie 18.30 val. Lazdynų mikrorajone, Architektų gatvėje juos sužalojo besipriešinantis ir vengiantis sulaikymo septyniolikmetis. Po medikų apžiūros, policininkai šiuo metu gydomi ambulatoriškai.

Vakar, po pietų apie 13.56 val. neblaivaus automobilio vairuotojas kliudė miesto viešojo transporto autobusą. Sostinės policija praneša, kad avarijos vieta – Ukmergės gatvėje, ties 140-uoju pastatu. Garbaus 69-erių metų V.V. kraujyje rasta 2,20 promilės alkoholio. Darydamas lenkimo manevrą, vyras kliudė pirma juosta važiavusį autobusą „Volvo“ ir pasišalino iš eismo įvykio vietos. Per avariją žmonės nenukentėjo.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.