vilniuje.info

A.Savičiaus gatvė švęs laisvę nuo automobilių

Sostinės gyventojai ir svečiai gali džiaugtis, nes nauju traukos centru ir gatve po rekonstrukcijos praminta A. Savičiaus gatvė savaitgaliais taps draugiška pėstiesiems.

Tokie eismo pasikeitimai galios šiltojo sezono metu, kol bus geri orai. Svarbu paminėti, kad po rekonstrukcijos ši gatvė natūraliai atgijo.

Todėl pastaruoju metu A. Savičiaus gatvėje daugiau ne tik vilniečių, bet miesto svečių. Maža to, rengiamos įvairios verslo iniciatyvos, kad gatvė bent savaitgaliais galėtų taip ir likti uždara transporto eismui.

Taigi Vilniaus miesto savivaldybė rado kompromisinį sprendimą – nuo penktadienio 19 val. iki pirmadienio 4 val. ryto A. Savičiaus gatvės dalis nuo pastato nr. 6 iki 8 dovanojama tik pėstiesiems, ir lauko kavinukėms.

Šiandien, rugpjūčio 4-ąją dieną, 19 val. vienam vakarui, A. Savičiaus gatvė virs ryškiausia Vilniaus miesto gatve. Iki pat 22 val. čia įvyks renginys „BURNING STREET – švenčiam A. Savičiaus g. laisvę!“, kuriame bus galima išvysti festivalyje „Burning man“ („Degantis žmogus“) dalyvausiančių lietuvių įspūdingą meno instaliaciją.

Tiesa, gyvenantiems A. Savičiaus gatvėje bus sudaryta galimybė patekti į savo vidinius kiemus, atvažiuojant nuo Bokšto g. arba Didžiosios g. pusės.

Kur? A. Savičiaus gatvė.

Kada? Rugpjūčio 4 (penktadienis), 19 val. 

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Prašome rašyti konstruktyvų, pagrįstą ir informatyvų tekstą tik iš savo patirties.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti