L. Linkevičius: lenkiškuose pasuose neturėtų būti Aušros Vartų atvaizdo

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išreiškė nepasitenkinimą lenkiškais pasais, kuriuose planuojama spausdinti sostinėje esančių Aušros Vartų atvaizdą.

Ministras apgaestavo ir išreiškė viltį, jog šis keistas akibrokštas tik laikinas. Užsienio reikalų ministerija išsikvietė sostinėje reziduojantį Lenkijos ambassadorių. Jam buvo primintos istorinės aplinkybės. Anot ministro, tai liečia ir Ukrainos valstybę.

„Nenormalu, kai tai daroma naudojant kitos valstybės vaizdus, juo labiau žinant, kad mūsų istorijoje būta įvairių puslapių. Kalbant apie Vilnių, šio krašto likimą, tai dar jautriau. Todėl tiesiog privalu atsižvelgti į šias aplinkybes“, - kalbėjo L. Linkevičius.

Apie šias lietuvių pastabas jau rašė lenkų spauda. Lenkijos piliečiai šiuo metu internetu balsuoja, kaip atrodys naujasis lenkiškas pasas. Iš pateiktų 13-os grafinių variantų, bus atrinkti šeši. Internetiniame balsavime jų atvaizdas kol kas užima antrąją vietą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.